Дизайн нігтів Шилак 39 фото: колекція фото

Нарощені гелієві та акрилові нігті поступово починають здавати свої позиції, а їх місце все міцніше займає шилак. У даній статті Ви знайдете огляд самих останніх модних тенденцій, а дизайн нігтів шилак (фото 2016 року нижче) допоможе Вам оцінити всі різноманітність і багатогранність ідей, які Ви зможете втілити в життя за допомогою ши лаку.

А на цьому відео ви побачите популярний візерунок ши-лаку “журавлина в цукрі”:

Вже нецікавими стають нарощені нігті – стилети або лопатообразные нігті. Адже найкраще шилак виглядає на природних нігтики, форма яких трохи закруглена, а довжина невелика. Така тенденція не випадкова. Нігті-стилети та лопатообразные нігті не тільки виглядають зайво неприродно і агресивно, але і дуже незручні в повсякденному житті, і доставляють модницям масу незручностей. Тому зростаюча останнім часом популярність шилаку не дивна.

Французький манікюр і його варіації

Багато дівчат і жінки, віддають перевагу класичний французький манікюр і втомлені від постійного нарощування нігтів, тепер можуть скористатися більш простим і менш безпечним для здоров’я нігтів способом. Різноманітна колірна палітра шилаков дозволяє створити на Ваших нігтиках вишуканий французький манікюр, дуже акуратний, природний, а найголовніше такий, який буде довго триматися на нігтики. Якщо ж просто французький манікюр Вам трохи набрид, лак-шилак дозволяє урізноманітнити “посмішку” нігтів, оформивши її на кожному ноготке різним кольором (наприклад: пластина покривається шилаком натурального рожевого або бежевого кольору, “посмішка” оформляється блакитним, оранжевим, рожевим, білим і ніжно – м’ятними відтінками). Безсумнівно цікавою Вам здасться ідея і французького манікюру виконана шилаком в стилі “френч навпаки”.

Оригінальні ідеї

Дизайн нігтів шилаком в 2016 році також дозволяє втілювати в життя цікаві і оригінальні ідеї. Наприклад, всі нігтики, крім нігтя на безіменному пальчику майстер покриває шилаком ніжно блакитного, ніжно-рожевого або іншим відтінком, на Ваш вибір. А ось на середній пальчик наноситься фотопринт, який Ви обираєте у відповідності зі своїми смаковими уподобаннями. На фотопринте може бути зображений як нічне місто, так і улюблений актор, сонце на заході, морська хвиля. Тут все залежить від Вашої фантазії.

Знаменитий слайдер-дизайн (відео):

Різнобарвний шилак

Крім того, актуальним є й кольорове покриття шилаком кожного нігтя окремо. Ви можете вибрати і чергувати як два кольори (наприклад, яскраво оранжевий і зелений відтінки шилаку), так і покрити кожен ніготь окремо різними відтінками шилаку. Фотографії нижче пропонують Вам розглянути саме такі оригінальні та не побиті варіанти манікюру.

Що стосується осінньо-зимового періоду, то і тут є де розгулятися фантазії любителькам манікюру, зробленого за допомогою шилаку. Так, нігтики можуть бути покриті шилаком ніжно-блакитного відтінку, а по краю оброблені блискучою присипкою, яка буде блищати на зимовому сонечку подібно інею. Зробіть дизайн нігтів різними зимовими візерунками і мотивами, прикрасивши їх стразами “сваровські”, але тільки в невеликій кількості. Восени, коли не вистачає сонечка, і починаєш сумувати за літом, актуальним буде шилак не дуже помітних, але теплих відтінків, який також можна урізноманітнити нейл-артом осінньої тематики. Крім того, залишається популярним і глянсове покриття.

Цей модний сезон пропонує Вам масу ідей, які можуть стати основою для оригінального і неповторного манікюру, допомогти знайти основу для власних оригінальних рішень. Елегантний манікюр подарує масу приємних відчуттів, знайомих кожній жінці і дівчині, яка вибирає саме свій неповторний стиль не тільки в одязі, але і в оформленні манікюру.

Наостанок подивіться ось це відео про “холодні відтінки” у ши лаку.