Дизайн нігтів Шилак 39 фото: колекція фото

Нарощені гелієві та акрилові нігті поступово починають здавати свої позиції, а їх місце все міцніше займає шилак. У даній статті Ви знайдете огляд самих останніх модних тенденцій, а дизайн нігтів шилак (фото 2016 року нижче) допоможе Вам оцінити всі різноманітність і багатогранність ідей, які Ви зможете втілити в життя за допомогою ши лаку.

А на цьому відео ви побачите популярний візерунок ши-лаку “журавлина в цукрі”:

Вже нецікавими стають нарощені нігті – стилети або лопатообразные нігті. Адже найкраще шилак виглядає на природних нігтики, форма яких трохи закруглена, а довжина невелика. Така тенденція не випадкова. Нігті-стилети та лопатообразные нігті не тільки виглядають зайво неприродно і агресивно, але і дуже незручні в повсякденному житті, і доставляють модницям масу незручностей. Тому зростаюча останнім часом популярність шилаку не дивна.

Французький манікюр і його варіації

Багато дівчат і жінки, віддають перевагу класичний французький манікюр і втомлені від постійного нарощування нігтів, тепер можуть скористатися більш простим і менш безпечним для здоров’я нігтів способом. Різноманітна колірна палітра шилаков дозволяє створити на Ваших нігтиках вишуканий французький манікюр, дуже акуратний, природний, а найголовніше такий, який буде довго триматися на нігтики. Якщо ж просто французький манікюр Вам трохи набрид, лак-шилак дозволяє урізноманітнити “посмішку” нігтів, оформивши її на кожному ноготке різним кольором (наприклад: пластина покривається шилаком натурального рожевого або бежевого кольору, “посмішка” оформляється блакитним, оранжевим, рожевим, білим і ніжно – м’ятними відтінками). Безсумнівно цікавою Вам здасться ідея і французького манікюру виконана шилаком в стилі “френч навпаки”.