Бульонки для нігтів. Як використовувати, варіанти дизайну

Кожна жінка бажає виглядати сучасно і красиво. Крім макіяжу, дівчата стежать за станом нігтів. Мода сьогодні пропонує різноманіття не тільки видів і технік манікюру, але і різні пристосування та прикраси для його створення. Бульонки для нігтів допомагають створити неповторний і яскравий образ.

Що таке бульонки для нігтів?

Коли людина перший раз чує назву «бульонки» в його свідомості пропливають образи кулінарних шедеврів, наваристих супів, але ніяк не професійні засоби для створення яскравих і стильних нігтів. Справа в тому, що слово не відноситься до споконвічно російській, воно має французькі корені.

 

Знаючи, що bullion в перекладі з іноземної означає «бісер», все стає на свої місця.

Дійсно, бульонки – це прикраса для створення манікюру, яке являє дрібні кульки, виконані із скла. Вони мають різноманіття форм і забарвлення. Бульонки неймовірно нагадують бісер, бо так само мають округлу цілісну форму. У лексиконі модниць можна зустріти слово «кулька». Саме так багато хто називають бульонки.

Дизайн нігтів за допомогою дрібних кульок виглядає нестандартно і заманливо. З їх допомогою можна створити різноманітний дизайн і втілити багато задумів щодо прикраси нігтів.

Варто зазначити, що порівняно з іншим декором, знаходяться в доступності саме бульонки для нігтів. Як застосовувати дизайн на практиці розбереться навіть новачок. Сьогодні є безліч майстер-класів і описів роботи з даним матеріалом.

Бульонки: переваги та недоліки

Коли дівчина вибирає декор для манікюру, їй хочеться дізнатися, як можна більше про нову прикрасу. Які позитивні та негативні сторони має майбутня покупка. Так як скляні кульки є нововведенням, про них отримати інформацію подвійно цікавіше.

Як і будь-який декор, вони мають свої достоїнства і недоліки:

 • Позитивних якостей у бульонок на думку модниць більше, ніж негативних. До переваг можна віднести:
 • середню вартість виробу, яке може дозволити собі кожна дівчина;
 • величезний варіант кольорів і розмірів;
 • простий у використанні, і в дизайні;
 • кульки відмінно триматися;
 • надають образу яскравість і нестандартність;
 • декорувати можна і нарощені нігті, і натуральні.
 • Є і мінуси, якими володіють бульонки для нігтів. Як використовувати дизайн в домашніх умовах зможе розібратися кожен, але при своїй простоті він має кілька недоліків:
 • для декору будуть потрібні додаткові інструменти і лаки;
 • час висихання манікюру з бульонками набагато більше, ніж у стандартного;
 • щоб наносити різноманітні узори, а не просто покривати ніготь кульками в хаотичному порядку, доведеться витратити якийсь час для освоєння нового досвіду;
 • якщо покрити кульки недостатньою кількістю лакая, вони можуть приносити значний дискомфорт, наприклад, залишати зачіпки на колготках.

Негативні моменти, за відгуками дівчат, мають незначний вплив, так як отриманий в результаті манікюр перевершує всі очікування. Якщо підійти до справи відповідально, то можна отримати дизайн нігтів нітрохи не гірше, ніж в ультрамодному салоні краси.