Манікюр: 74 фото візерунків красивих нігтів

Гарні й доглянуті нігті – це як візитна картка будь-якої дівчини і жінки. Манікюру слід приділяти не менше уваги, ніж вибору одягу чи зачіски. Красивий манікюр 2016: фото добірка представляє найрізноманітніші яскраві та оригінальні кольори і малюнки для нігтів на сезон весна-літо.

Це можуть бути строкаті кольори матовою або глянцевою текстури лаку, з різноманітними малюнками в спокійному стилі – кленове листя, краплі дощу, фрукти.

Обов’язково подивіться простий навчальний майстер-клас по створенню такого ж дива в домашніх умовах.

Яскраві лаки

Яскраві лаки в цьому сезоні також зберігають свою актуальність і підійдуть як для довгих нігтів, так і для нігтів середньої довжини. Красивий манікюр 2016: фото можна наповнити мальовничими малюнками, візерунками, доповнити блискітками.

Лаки тілесних і матових відтінків

Для дівчат, що віддають перевагу природність і стриманість у створенні свого образу, прекрасним рішенням буде манікюр, виконаний з використанням лаків тілесних і матових відтінків. Як і раніше в моді французький манікюр, він завжди виглядає вишукано та елегантно.

Для дівчат з більш сміливої та екстравагантної позицією найрізноманітніші варіанти фото в добірці з використанням яскравих і помітних кольорів і малюнків.

Сміливі незвичайні кольори

Сміливі відтінки незвичайних синіх, зелених, фіолетових, жовтих лаків порадують найвибагливіших модниць. Поєднання та комбінування лаків різного кольору також дуже популярно і модно.

Обов’язково подивіться це відео про скандинавські візерунки в нейл-арте:

Для тих, хто любить відтінки металік, можна вибрати різні кольори з дзеркальними переливами – золото, срібло, бронза. Вони можуть бути основним кольором у виконанні манікюру або ж в якості малюнка, ліній або смуг на нігті.