Градієнт на нігтях гель-лаком. Як зробити пензлем, аерографом, новинки дизайну, фото -, відео-уроки

Існує безліч технік манікюру, але з’явилася нещодавно техніка градієнта як не одна інша дає прекрасну можливість експериментувати: максимально використовувати колірну палітру для втілення творчих ідей.

Градієнт на нігтях — що це таке?

Градієнт на нігтях – це особлива техніка манікюру, при якій одночасно використовуються лаки або гель-лаки для нігтів різних кольорів або відтінків.

Вони наносяться на нігті вертикально або горизонтально по певній схемі і на кордоні при змішуванні дають, як правило, плавний перехід від відтінку до відтінку. Оптимальна кількість кольорів або відтінків: два, три або чотири в залежності від форми і розміру нігтів.

Допускається неплавный перехід, наприклад, при створенні дизайну за допомогою стрічки-скотча.

Градієнт може бути горизонтальний, вертикальний або геометричний.

Градієнт на нігтях: переваги такого дизайну

Любителі манікюру вже встигли оцінити модну тенденцію нігтьового дизайну – градієнт. Нігті з градієнтом виглядають красиво, і є можливість підібрати дизайн для будь-якого одягу.

Від класичного до авангардного. Для будь-якого сезону та події. Від ніжного градієнта для нареченої до криваво-чорної для учасника Хеллоуїна.

Градієнт, виконаний на нігтях у вигляді смужок по діагоналі — один з найбільш простих у виконанні дизайнів градієнта.

Техніка виконання легка і не вимагає хитромудрих пристосувань. Але як будь-яку справу, що вимагає практики.

Важливо пам’ятати! За короткий час приобретутся навички, і техніка градієнта подарує радість безмежного творчості по створенню унікальних персоніфікованих дизайнів.