Що потрібно для покриття нігтів шелаком в домашніх умовах, список

Представниці прекрасної статі завжди хочуть виглядати бездоганно. Часто в журналах і в Інтернеті зустрічаються фото моделей з доглянутими нігтями яскравих і нейтральних кольорів. На жаль не у всіх є можливість відвідувати салон краси і тому багато людей шукають можливості подбати про нігті вдома, для цього досить проявити трохи терпіння і фантазії. А ми вам розповімо, що потрібно для покриття нігтів шелаком.

 

В індустрії краси з’явилася нова технологія shellac, яка дозволяє зберегти нігті красивими і доглянутими. Не кожна дівчина має уявлення про те, що це таке. Shellac являє собою речовина, яка раніше застосовувалася для обробки деревини. Потім один стоматолог по імені Стюард Нордстр створив спеціальну рідину, яку в подальшому стали використовувати в нейл-дизайні.

 

Завдяки цій рідині нігті стають міцними і довго зберігають гарний зовнішній вигляд. Shellac захищає нігті від різних механічних пошкоджень (сколовши, тріщин, розшаровування). Для початківців рекомендується подивитися в Інтернеті роботи майстрів, щоб мати уявлення про майбутнє дизайні своїх нігтів і підібрати вподобані варіанти.

 

Переваги покриття Shellac

Ця процедура, в першу чергу, для дівчат, що мають тонкі і ослаблені нігті. Покриття зробить нігті міцними і пружними. Процедура триває приблизно півгодини. Покриття сохне за лічені хвилини. Нігті зберігають свій зовнішній вигляд два тижні, а іноді і більше. Рідина безпечна для здоров’я і не викликає алергічної реакції.

Видалення покриття займає не більше 10 хвилин. Процедуру не варто проводити при наявності грибкової інфекції або у випадку, якщо приймаються антибактеріальні препарати.