Бите скло дизайн нігтів: як його зробити, фото і відео уроки

Більшість дівчат погодяться, що манікюр є одним з показників жіночої краси. Щоб у сучасному світі зробити оригінальний манікюр, варто постаратися. Але на допомогу в такому випадку прийде інтернет, якщо ввести в пошук на запит “бите скло дизайн нігтів”, можна побачити вирішення проблемного питання про підбір красивого манікюру.

Жодна дівчина не може дозволити собі мати неохайний вигляд нігтів, тому хтось думає про нарощування нігтів, хтось щотижня робить манікюр самостійно, а хтось ходить в салон, щоб зробити манікюр з дизайном битого скла. З назви зрозуміло, що такий манікюр буде мати вид шматочків скла. Але як зробити його в домашніх умовах, якщо на салон не вистачає ні часу, ні грошей?

По-перше, манікюр у стилі битого скла в останні місяці став дуже модним і популярним, тому для того, щоб побачити, як його робить майстер, можна подивитись навчальне відео на будь-якому сайті, присвяченого манікюрному мистецтву. По-друге, такий манікюр можна робити як на свята, так і на кожен день, тому навчитися його робити самостійно, просто необхідно.

Манікюр в стилі битого скла виконується з допомогою гель лаку, тому перед процедурою необхідно купити набір гель-лаків, які стануть в нагоді і в інших маникюрах. Також для того, щоб отримати ефект розбитого скла на нігтях, потрібно придбати спеціальний голографічний фольгу, вона призначена саме для манікюру. Її треба порізати на дрібні шматочки, і незабаром на нігтях можна буде побачити шматочки розбитого скла, які будуть зроблені за допомогою фольги.

Альтернативою фользі може стати слюда, вона продається вже нарізаною, і не потрібно буде витрачати час на нарізування дрібних скелець. Плюсом слюди є те, що можна придбати різнобарвний матеріал, який стане прикрасою будь-якого манікюру.

Є варіант замінити скляний манікюр дзеркальним, це можна зробити за допомогою наклейок, які призначені спеціально для дзеркального манікюру, але їх теж потрібно нарізати на шматочки, тоді буде ефект розкиданого дзеркала на нігтях.

Отже, для того щоб зробити манікюр з ефектом битого скла, необхідно привести свої нігті в порядок, тобто зробити манікюр. У таку процедуру входить обрізання і підпилювання нігтів, видалення кутикули і задирок. Далі слід підготувати все, що знадобиться для манікюру: фольга (вже розрізана), тонка пензлик (для шматочків фольги).

У випадку з вибором слюди, колір лаку і матеріалу повинен збігатися, наприклад, блакитний лак і синя слюда. Тоді буде досягнутий ефект дзеркального блиску. Голографічна плівка найбільше підходить темних відтінків лаку. На світлому лаку результат вийде ніжним і м’яким, на темних же тонах, навпаки, виходить більш зухвалий і яскравий манікюр.

Варто також сказати, що потрібно робити всі процедури, які необхідно проводити з гель лаком. Спочатку за допомогою баффі знімається жирний блиск нігтів, безворсовою тканиною наноситься знежирювачах, а зверху основа (праймер). Після, як правило, наноситься базовий лак, і нігті висушуються в ультрафіолетовій лампі, при цьому не забувати про запечатування торця нігтя.

Далі потрібно нанести декілька шарів лаку в залежності від кольору, чим темніше лак – тим менше шарів потрібно наносити (близько двох). Після того, як нігті висохнуть, потрібно нанести топ, на який і буде клеїтися плівка або слюда.

Як тільки топ нанесений на ніготь, не можна дати йому висохнути. За допомогою пензлика, яка вмочується в топ, необхідно зачепити кілька «осколків» дзеркала і втопити їх в топі. Тобто нанесені шматочки повинні бути всередині топа, щоб манікюр вийшов глянцевим, без випирають шматків фольги.

І так потрібно виконати з кожним нігтем, домагаючись свого бажаного візерунка. Після того, як нанесені всі осколки, нігті потрібно покрити ще одним шаром топа і висушити за допомогою ультрафіолету. На цьому манікюр буде готовий.

Слід зауважити, що такий манікюр буде вигідно виглядати на будь-якому тлі, будь він світлим або темним. Точно також, немає обмежень по довжині нігтів: манікюр буде виглядати елегантно і на коротких нігтях, і на довгих.

Якщо варіант битого скла не підходить з якихось причин, можна зупинити свій вибір на манікюрі гладкого скла. Тобто замість шматочків використовувати ціле полотно фольги по розміру нігтя. Вся процедура робиться також, як і з битим склом, але ефект буде дуже цікавим. Дівчина, яка зробить такий манікюр, буде бачити в їх відображенні і себе, і весь світ. Такий манікюр більше підходить для серйозних і ділових зустрічей, але і на вечірці не залишиться без уваги.

Щоб подивитися приклади манікюру в стилі битого і гладкого скла, можна знайти безліч фото на просторах інтернету або в журналах. Саме вони і підкажуть, який візерунок або вибрати колір лаку для своїх нігтів.