Однорічні квіти для клумби або дачі – фото з назвами (каталог)

Однорічні квіти для клумби або дачі: фото з назвами (каталог)

Незважаючи на те, що однорічні квіти живуть не так довго, вони мають безліч переваг. Це різноманіття, тривале та рясно цвітіння, яскравість фарб та безмежне поле для експериментів на кожен рік. Зацікавило? Тоді тримай великий каталог найкращих однорічників із назвами та фото!

1. Космія

Один із найяскравіших однорічників для дачі радує буянням фарб навіть у тіні. Зовні квіти нагадують ромашки, але кількість кольорів і сортів просто неможливо порахувати.

Космея

2. Астра

Однорічні айстри давно не потребують представлення, адже саме вони наповнюють усі квіткові магазини ближче до осені. Серед них є десятки різновидів – від карликових до майже метрових кущів.

Астра

3. Агератум

Пухнасті фіолетові квіти використовуються в клумбах, як ґрунтопокривна рослина. Агератум віддає перевагу теплу, а ще його можна стригти, щоб коригувати форму композиції.

Агератум

4. Амарант

Його незвичайні суцвіття, що звисають, неможливо переплутати з іншою квіткою. Крім того, амарант можна висівати насінням прямо у відкритий ґрунт, але тоді він пізніше зацвіте.

Амарант

5. Портулак

Портулак густо покриває землю яскравим килимом на все літо і до заморозків. Існують звичайні та махрові сорти найнеймовірніших кольорів.

Портулак

6. Петунія

Петунія віддає перевагу теплому та яскравому сонячному кольору. А натомість вона радує багатством відтінків, та ще й цвіте протягом усього сезону до серйозних похолодань.

Петунія

7. Жоржини

Зовнішньо однорічні жоржини анітрохи не гірші за багаторічні. Зате вони довше цвітуть, бувають дрібними або великими, і головне – невибагливі.

Жоржини