Вольєр для собаки: фото, інструкція будівництва, схеми, креслення, розміри

Огляд готових проектів вольєр для собаки з описом, схемами та розмірами. Інструкція з будівництва своїми руками, а також огляд корисних порад від майстра.

Собачий вольєр – це не звичайна клітина, що обмежує пересування тварини по території і захищає відвідувачів від небажаного спілкування з суворим охоронцем. Це особистий простір чотириногого друга, в якій він відчуває себе комфортно та успішно виконує закладені природою охоронні функції. Як зробити вольєр для собаки, в сьогоднішній статті.

Вольєр не може обмежувати свободу пересування собаки

Планування вольєра

На відміну від малогабаритних вольєрів в квартиру, які багато набувають у готовому вигляді, вуличне огорожу в більшості випадків доводиться будувати самостійно.

Перш, ніж приступити до спорудження вольєра для собаки, слід підготувати його проект. Важливо правильно розрахувати розмір споруди, спланувати внутрішнє облаштування вольєра і визначити місце його розташування.

Розмір

Розмір вольєра залежить від розміру собаки: чим більша тварина, тим більше простору йому потрібно.

Загальну площу визначають за висоти собаки в холці:

  • 45-50 см – не менше 6 кв. м;
  • 50-60 см – не менше 8 кв. м;
  • більше 60 см – 10 кв. м і більше.

Немаловажне значення має і правильний розрахунок висоти вольєра, тобто відстані від підлоги до стелі. В цьому випадку висота собаки в холці особливого значення не має.

В огорожу доведеться заходити людині як мінімум для прибирання та годування тварини. Тому висоту його розраховують виходячи з власного росту.

Рада! При придбанні цуценя рекомендується уточнити параметри собаки в зрілому віці, тому що виходячи саме з цих даних доведеться розраховувати розмір вольєра для свого вихованця.

Висоту споруди роблять у людський зріст