Бежевий дизайн нігтів з блискітками, з лунками, з малюнком, фото і відео уроки

Для дівчат важливу роль грає підбір відповідного манікюру. Для урочистих заходів необхідно підібрати гарний, але в той же час нейтральний манікюр. Для цього добре підійде бежевий дизайн нігтів. Саме такий колір підходить для свят і громадських заходів. Але як зробити такий манікюр, який вразить усіх своєю оригінальністю і стильністю?

Для самого простого, повсякденного манікюру, підійде звичайне нанесення бежевого лаку на нігті і закріплення зверху. Такий колір підійде для дівчат, які працюють і мають високу посаду. Також для молодих студенток і навіть школярок бежевий колір стане знахідкою. Адже, як відомо, манікюр «на кожен день» не повинен виглядати помітним і яскравим, навпаки, вітаються нейтральні кольори, більш пастельні.

Звичайно, для важливих подій підійде манікюр, виконаний у професійному стилі. Наприклад, бежевий колір дуже добре поєднується з блискітками, вони зможуть підкреслити жіночну форму кожного нігтя.

Бежевий колір зі стразами буде виглядати дуже елегантно, але головне – не переборщити з їх кількістю, інакше вигляд у манікюру буде аляпистый. Тому при використанні маленьких аналогій діамантів, на кожен ніготь можна накласти до трьох страз, і цього буде достатньо. Також добре буде виглядати манікюр, у якому тільки на одному нігті або двох будуть присутні стрази. Вибір залежить тільки від особистої фантазії і побажань дівчата.

Нарощені нігті можна фарбувати в бежевий колір у поєднанні з іншими квітами. Наприклад, дуже популярним став манікюр на довгі нігті в стилі френч, тільки кольори використовуються інші – бежевий і чорний. Такий манікюр можна робити і на свята, і на ділові зустрічі. Надає більш серйозний вигляд і жіночність рук.

Також можна варіювати поєднання таких кольорів за власним бажанням. Приклади, як можна поєднувати такі кольори в манікюрі, знайдуться на просторах інтернету. Фото покажуть, як покроково робити той чи інший манікюр з використанням двох кольорів.

Якщо говорити про манікюр з малюнком, то у випадку з бежевим кольором підійде використання тільки елегантних малюнків. Не сумісний бежевий колір з великими і смішними малюнками. Наприклад, квітка, метелик в чорному кольорі буде дуже вигідно виглядати на бежевому фоні.

Якщо захочеться зробити малюнок у стилі «історія на нігтях», бежевий колір краще не використовувати, варіантом для такого манікюру можуть стати веселі кольори: жовтий, блакитний і помаранчевий. Дуже добре буде виглядати на бежевому фоні тренд сезону – оксамитовий манікюр з використанням м’якого піску.

Звичайно, для того, щоб зробити якісний манікюр, який буде довго триматися, необхідно використовувати хороші лаки. Зазвичай густі лаки швидко сохнуть, тому не варто їх купувати, так як нанесення стає скрутним.

Дуже популярним серед жінок став манікюр з лунками. Він так називається, тому що повна його назва – місячний манікюр. Багато хто помічав дівчат, у яких на нігтях, біля самої основи, залишається безбарвний шматочок або іншого кольору, відмінного від кольору нігтьової пластини. Це і є лунки.

Вони бувають різних форм, трикутні або напівкруглі, зворотні і відкриті. Майстер манікюру покаже приклад кожного використання таких лунок. Вибрати можна будь-яку, в залежності від форми нігтя. Часто на фото в журналах можна побачити відомих людей з таким манікюром, це і стає підтвердженням того, що він користується великою популярністю у прекрасної статі.

Для того, щоб правильно підібрати колір для бежевого манікюру, необхідно докласти кілька лаків один до одного, і подивитися, поєднуються вони. Зазвичай для таких цілей використовується чорний, синій кольори і блискітки.

Також останнім часом дуже великою популярністю користується матовий манікюр. Продаються спеціальні лаки, які при нанесенні виробляють ефект матового матеріалу. І бежевий колір не став виключенням, у спеціальних магазинах можна придбати таке засіб для манікюру. Звичайно, ціна на них набагато більше, ніж на звичайні лаки, але для рідкісних випадків такий лак стане в нагоді.

Варто зауважити, що бежевий колір має багато відтінків, тому при замовленні послуги у майстра необхідно уточнювати, який саме відтінок бежевого хочеться бачити на своїх нігтях.

Звичайно, як і для кожного манікюру, перед нанесенням бежевого лаку необхідно зробити базовий манікюр. З допомогою пилочки надати бажану форму, а баффом прибрати жирний блиск з нігтьової пластини. Тоді нанесення бежевого кольору стане ще легше і буде виглядати ефектно.

За допомогою апельсинової палички кожна дівчина може малювати малюнки на бежевих нігтях. Можна придумати свій оригінальний ескіз, який буде добре виглядати на бежевому кольорі, і намалювати тим лаком, яким тільки заманеться.