Гель для нарощування нігтів на формах, тіпси, однофазний, гель желе, акрил. Який краще

Гель для нарощування нігтів – засіб відносно нове у світі косметології, але вже завоювало популярність серед всіх відвідувачок салонів краси. Сучасні технології дозволяють користуватися ним і в домашніх умовах, що радує багатьох жінок.

Які гелі потрібні для нарощування нігтів. Види гелів

На відміну від акрилу, використовуваного раніше, гелеві кошти застигають не самостійно при контакті з зовнішнім середовищем, а під дією спеціальної лампи для сушіння. Покриття розрізняються за складом, способами і методиками нанесення.

Час, що витрачається на нанесення покриття, різниться в залежності від обраної технології: з використанням одно-або трифазний складу.

Однофазний гель для нарощування нігтів – як користуватися

Цей метод не має таких тимчасових витрат, як багатоетапний підхід, бо добре підійде для новачків в освоєнні мистецтва нарощування.

Суть техніки така: нігті покриваються багатошаровим покриттям з допомогою однієї використовуваної маси. Така субстанція поєднує в собі всі необхідні властивості 7-ми шарів, покликаних виконувати різні функції.

Нанесення однофазного гель лаку

З ряду переваг цього способу виділяється доступність: такий засіб можна придбати за бюджетною ціною.

Перед нанесенням гелю потрібно скоригувати форму нігтів і знежирити їх. Додаткове закріплення однофазному вигляді гелю не потрібно, необхідно лише якісно запечатати кінчики для кращої шкарпетки.

Трифазний гель для нарощування нігтів

Метод із застосуванням 3-х компонентів називається трифазним. Він набагато складніше у виконанні: вимагає акуратності і відточених навичок.

Технологія нанесення трифазного гель лаку

Крім попередньої обробки, на нігтьову пластину наноситься базове покриття, а потім вже текстура кольору і топ. Кожен шар просушується в УФ лампі.