Стемпинг для нігтів. Що це таке, як користуватися гель лаком, фото, відгуки

Арсенал сучасних модниць постійно поповнюється принтами, стразами, флуоресцентними лаками, так як косметична промисловість дає багато можливостей підкреслити індивідуальність зовнішності.

Одна з новинок – стемпинг для нігтів. Що це таке і настільки проста ця технологія, ще знають не всі дівчата і жінки, але вона дозволяє змінювати спосіб практично кожен день, без істотних переплат.

Стемпинг для нігтів — що це таке?

Стемпинг – нове слово в світі дизайну нігтів. Стемп – це таке пристосування, що дозволяє наносити малюнок за допомогою штампа-відбитка.

Стемпинг допомагає створювати принти для нігтів всього трьома інструментами: гумовим (силіконовим) штампом, металевим диском і акриловими фарбами. З їх допомогою легко перенести будь-який візерунок з однієї поверхні на іншу.

Технології манікюру нігтів постійно поповнюються новинками, і стемпинг — одна з них. Що це таке, як робити такий нейл-дизайн і що для цього потрібно — читайте далі

Ці інструменти спрощують процес, заміняючи майстру звичні наклейки і ручний розпис. Сама технологія використання доступна і освоїти її неважко, навіть майстру без великого досвіду роботи, при цьому час роботи скоротиться до 10-15 хвилин. Це дозволяє змінювати прикраси на нігтях самостійно.

Плюси стемпинга:

  • Складні візерунки на нігтях тепер можна малювати навіть не маючи досвіду.
  • Простота.
  • Економія на походи в салон краси.
  • Можливість фантазувати. Згодом, освоївши стемпинг, з його допомогою можна прикрашати мобільні телефони, коробки для зберігання, кухонне начиння.

Залишилося зрозуміти, чим потрібно запастися для якісного штампирования прикрас, як повинен виглядати хороший набір і який бренд вибрати.