Бордові нігті (дизайн): матові, з блискітками, з малюнком, котяче око, фото і відео уроки

Дівчата бувають різні, і нігті їх теж бувають різні: різного кольору, довжини та форми. Адже жінки так люблять підкреслювати свою індивідуальність, а в цьому їм допомагають маленькі друзі – нігтики. Досить вбити в гугл або яндекс на запит “бордові нігті дизайн”, відразу можна помітити, як по-різному виглядає один і той самий колір у різних варіаціях на нігтях дівчат.

Отже, бордовий колір, як відомо, означає впевненість і стабільність. Він несе в собі спокій і серйозність. І якщо подивитися на тих дівчат, які люблять вдягати одяг такого кольору або використовувати різні декорації бордового, то можна побачити впевнену в собі і горду дівчину.

Якщо говорити про манікюр, а точніше, про колір лаку, то тут можна зауважити, що відтінків бордового з кожним сезоном стає все більше і більше. Слідуючи модним тенденціям, дівчата завжди прикрашають такий манікюр додатковими декоративними елементами.

Отже, бордові нігті можна змішати з блискітками. Блискітки самі по собі бувають декількох видів і відрізняються між собою формою і розміром. Звичайно, останнім часом повністю блискучий лак вже вийшов з моди, мінімалізм вітається у всьому. Роблячи манікюр бардовым лаком, можна нанести кілька блискіток на кожен ніготь або на один, за бажанням. Такий манікюр буде залучати погляди всіх перехожих.

Бордовий колір дуже добре поєднується з золотом, але тут головне – знайти «золоту» середину. Золотий колір можна використовувати в різних варіаціях. Лак може бути матовим або глянсовим, або це можуть бути золоті блискітки. Бордовий лак можна наносити на один ніготь, а золотий – на інший, і так по черзі.

Якщо робити манікюр з малюнком, то бордовий лак можна використовувати тільки в поєднанні з елегантними і ніжними узорами. Робити аляпистые і смішні малюнки на бордовому лак не потрібно. Наприклад, поєднати бордовий лак з мереживним візерунком чорного кольору. Такий манікюр можна робити на будь-який урочистий захід.

Проявляти фантазію зі стразами завжди ризиковано. Використання таких декорацій може стати успішним, а може і навпаки, зіпсувати всю задумку. Поєднуючи бордовий лак і стрази, потрібно контролювати кількість страз, і також дотримуватися мінімалізму. Наприклад, подивившись фото манікюру в інтернеті, можна побачити, що стрази використовують по кілька штучок на всю руку.

Стиль френч манікюр завжди можна оригінально обіграти. І бордовий колір – не виняток. Наприклад, поєднання бордового кольору на всій поверхні нігтя і чорного на кінчиках нігтів буде виглядати дуже свіжо і офіційно. Такий манікюр добре підійде для ділових зустрічей і вечірок. Але на короткі нігті краще використовувати інші кольори, так як темні візуально їх можуть ще більше скоротити.

Найпопулярнішим методом нарощування нігтів дівчата називають нарощування гель лаком. Бордовий гель лак наноситься точно так само, як і всі інші. І як не дивно, багато дівчат віддають перевагу саме цей колір у поєднанні з іншими. Перед нанесенням гель лаку необхідно зробити манікюр (підпиляти нігті, видалити кутикулу), потім знежирити поверхню нігтя і нанести праймер, після нанесення праймера потрібно нанести бондер (захисний шар), і вже потім наносити гель лак. Бордовий нічим не відрізняється від інших, значить, і процедура буде проводитися однаково.

Матові нігті зовсім недавно увійшли в моду. І бордовий колір також дуже популярний. У матовому варіанті бордовий виглядає ще жіночні і елегантніше і добре підкреслює форму і довжину нігтя. Перевагою такого манікюру є можливість виконувати його в домашніх умовах. Вже багато виробників лаків ввели в перелік своєї продукції матові варіанти всіх кольорів, тому знайти такий лак можна в будь-якому магазині свого міста.

Місячний манікюр робиться з допомогою виділення основи нігтя. І бордовий лак тут може грати дві ролі. Він може бути як основний лак, що наноситься на всю частину нігтя, крім півмісяця біля основи, а може і наноситися на цей самий півмісяць в поєднанні з іншим лаком. Мода на такий манікюр прийшла зовсім недавно, але вже встигла підкорити багатьох дівчат. Тому, виконуючи такий вид манікюру, можна пофантазувати зі змішуванням кольорів.

Котяче око в бордовому кольорі буде виглядати дуже таємничо. Такий манікюр виконується за допомогою спеціального магніту, який збирає в одну лінію магнітні частинки. Вийде приблизно такий вигляд: бордовий колір, а посередині (або в будь-якій іншій частині нігтя) срібна або золота смужка блискуча. Назвали цей манікюр в честь каменю. Саме такий вигляд у цього каменю, тільки контури смужки трохи розмиті.

За допомогою такого засобу, як шелак, дизайн нігтів можна зробити в будь-якому варіанті. Технологія нанесення така ж, як і у гель лаку. Варіації кольорів можуть різноманітні, за бажанням дівчини. І бордовий колір також користується великою популярністю в методиці нанесення шелаку. Саме завдяки тому, що гель лак шелак триматися на нігтях набагато довше звичайного лаку, бордовий колір стає універсальним, так як з таким манікюром можна ходити і на свята, і на роботу.