Біогель для нігтів: як користуватися в домашніх умовах, як проходить процедура в салоні, фото і відео

Нігті є показником того, яке є загальний стан організму. Саме вони реагують на зміни в першу чергу. Для того, щоб зміцнити нігті, існує такий засіб, як біогель для нігтів. Часто можна помітити, що при нестачі деяких корисних речовин в організмі, нігті починають ламатися або розшаровуватися. А біогель допоможе привести нігті в порядок і надати їм естетичну красу.

Біогель є відносно новим засобом по догляду за нігтями. Він допоможе відновити і зміцнити нігтьову пластину. Головною його перевагою є склад, адже біогель складається тільки з натуральних компонентів. Білок і смола тикового дерева – саме вони можуть вилікувати нігті і надати їм здоровий вигляд.

Для натуральних нігтів процедура нанесення біогелю вважається найбільш безпечною і корисною. Дівчата, які використовують такий засіб, відзначають, що біогель також позитивно впливає і на кутикулу, і на шкіру навколо нігтя. Завдяки йому нігті починають краще рости і перестають слоїтися, також змінюється колір нігтів.

Якщо говорити про процедуру нанесення біогелю в домашніх умовах, то використовувати для манікюру потрібно тільки професійні гелі, як і в салоні. Для того, щоб придбати оригінальний біогель, його варто купувати тільки в професійних і спеціалізованих магазинах. В іншому випадку, замовляючи його в інтернеті, необхідно довіряти тільки офіційних сайтів фірм–виробників.

Також дуже часто, відвідуючи майстер клас по догляду за нігтями, можна прикупити кілька фірмових і недорогих засобів. Зазвичай ті дівчата, які проводять майстер клас, розповідають, який найкращий виробник лаків і биогелей. Також відвідуючи курси, можна навчитися робити манікюр самостійно.

Биогели мають кілька різновидів:

  • Біогель прозорого кольору – є основою для нігтя під манікюр. Так як він не має кольору, то кольоровий лак наноситься зверху нього. Але іноді можна використовувати тільки його, якщо манікюр буде виконаний в якості нанесення малюнка на прозору основу. Біогель такого типу добре лікує нігті, особливо сприяє ихукреплению. Головною перевагою такого біогелю є те, що він швидко висихає.
  • Біогель скульптурного типу дуже популярний у використанні завдяки вмісту екстракту шовку. Гель має колір натурального нігтя, що дає можливість використовувати його в якості основи і в якості простого лаку. Шовк, який міститься в биогеле, дає нігтям еластичність і гнучкість, особливо він корисний для довгих нігтів. Акваріумний дизайн дуже часто використовує такий біогель для свого манікюру.
  • Роял Силер – гель, який грає роль закріплювача зверху вже готового манікюру. Він має серію кольорових гелів і прозорих. Гель цього виробника добре допоможе відбілити нігті, так як натуральний колір синій, після першого ж застосування піде жовтий і сірий відтінок з нігтів.
  • Біогель З-покриття призначений для подовженого нарощування нігтів. Його перевага в тому, що йому не потрібні додаткові засоби для зміцнення або фіксування, цей гель цілком самостійний. Зміцнення нігтів за допомогою такого біогелю відбувається за рахунок його міцної основи, а не за рахунок корисних компонентів у складі.
  • ЮВ біогель створений спеціально для нанесення на нігтьову пластину в літній час року. Так як сонце може виснажувати натуральні нігті, цей гель захищає від сонячних променів. Наноситься він безпосередньо на готовий манікюр, одним шаром.

Біогель різних кольорів розрахований на нанесення у два шари і грає роль самостійного лаку. Кольори можна знайти досить різні, палітра дуже різноманітна. Наносити два шари потрібно для кращого ефекту і яскравості.

Щоб дізнатися, як користуватися тим чи іншим біогелем, необхідно прочитати інструкцію, яка додається в коробці разом з гелем. Нічого складного в його використанні немає, тому можна не боятися купувати лікувальні гелі для нігтів.

Звичайно, щоб побачити ефективність такого засобу, можна подивитися серію фото до і після процедур або ж відео, де показується стан нігтів до нанесення гелю і після. Але найкраще прочитати відгуки про таких засобах, і тоді стане ясно, чи варто купувати для своїх нігтів лікувальний біогель.

Ільгара пише про биогеле фірми irisk: «Дуже довго шукала підходящий варіант манікюру для своїх нігтів. Було і нарощування, і гель лак, і розумна емаль. Спочатку дуже подобався ефект розумній емалі, нігті були міцними і не слоілісь, але після нарощування їх довелося відновлювати.

Відновивши нігті, я звернулася до майстра манікюру, і вона порадила спробувати біогель для нігтів, зокрема ириск. Після його нанесення мої нігті ніби на очах покращилися. Попросила без всяких квітів, звичайний прозорий біогель, і вже після декількох нанесень я помітила, що мої справжні нігті стали більш еластичними і міцніше.

Принадність такого гелю в тому, що зверху нього можна наносити будь-лак і робити будь-манікюр. При цьому біогель не постраждає. Переваг у біогелю є дещо, по-перше, його покриття вистачає на довгий час. По-друге, лікувальний біогель здатний лікувати нігті, і вони, завдяки йому, не відшаровуються. І, звичайно ж, ціна на цю процедуру дуже приваблива. Можна робити щомісяця».