Блискітки для дизайну нігтів: технологія нанесення на гель лак, фото і відео уроки

Для блискучого події потрібен блискучий манікюр, а що підійде для цього більше, ніж блискітки? Блискітки для дизайну нігтів зроблять манікюр ще більш ефектним і красивим. Адже погодьтеся з тим, що більшість дівчат люблять все яскраве і блискуче, це стосується і нігтів. Якщо брати до уваги, що блискучий манікюр залишається в моді вже протягом декількох років, то не дивно, що багато дівчат хочуть навчитися робити такий манікюр і самостійно, без допомоги майстрів салону.

Звичайно, такий манікюр більше підходить для вечірнього образу, але якщо дотримуватися мінімалізму в нанесенні блискіток на нігті, то й у повсякденному житті блискучий манікюр буде виглядати доречно.

Є кілька способів створення манікюру з блискітками. Перший – придбати вже готовий лак з вмістом дрібних або великих блискіток, на вибір. Другий – купити лак і блискітки окремо. В процесі нанесення лаку блискітки розсипаються на нігті і після висихання не обсипаються.

Форма і розмір блискіток різна, починаючи від дрібних і круглих, закінчуючи великими і трикутними. Все залежить тільки від фантазії і бажань дівчат. Деякі блискітки можуть мати голографічне напилення, що дозволяє створювати об’ємний манікюр. Також для ніжного манікюру є різні забавні форми блискіток – сердечка, сніжинки і витончені лінії.

Існує різна технологія нанесення блискіток на нігті. Потрібно пам’ятати, що перед нанесенням лаку і інших декоративних елементів, необхідно зробити манікюр за допомогою спеціальних інструментів.

 • Нанесення сухих блискіток здійснюється за допомогою пензлика, змоченою в прозорій основі або лаку. Пензель після змочування потрібно опустити в баночку з блискітками, і нанести їх на нігті, можна на весь ніготь, а можна на окремі частини, все залежить від обраного дизайну та манікюру.
 • На нігті, очищені за допомогою баффі від жирного блиску, наноситься лак, і поки він повністю не висох, з допомогою пензлика наносяться зверху блискітки. Головне – пензлик тримати подалі від нігтя і струшуючими рухами наносити блискітки, інакше кисті при контакті з нігтями, зіпсується вид манікюру. Кисть краще вибирати товщі і об’ємніше, тонка кисть для такої процедури не підійде.
 • Допомогти в розробці оригінального манікюру може спеціальний клей, який наноситься на ті ділянки нігтя, де повинні бути блискітки. У підсумку після струшування блискіток вони залишається тільки там, де був нанесений клей, а вся інша поверхня нігтьової пластини залишається без блискіток. Для того, щоб прибрати зайві блискітки, необхідно дочекатися висихання клею, і за допомогою кисті прибрати непотрібні елементи.
 • Найпростіший спосіб нанесення блискіток – занурити ніготь в банку після нанесення лаку або клею на ту частину нігтя, яку хочеться зробити блискучою, а після змахнути непотрібні блискітки. Дуже добре таким методом робити французький манікюр з блискучим кінчиком нігтя.
 • Якщо блискітки мають велику форму, наприклад, серця або сніжинки, то їх наносять спеціальною паличкою по одному елементу. Паличка називається дотс, але її легко можна змінити на зубочистку або апельсинову палицю для манікюру. Нанесення відбувається також за допомогою клею або не до кінця висохлого лаку.
 • На гель лак блискітки наносяться в самому кінці манікюру, коли наноситься сам гель, фронті закріпленням топом. Таким чином, манікюр буде гладким, а блискітки будуть як би всередині лаку.

  Так як шелак має схожу структуру з гель лаком, то і нанесення блискіток буде точно таким же. На шелак наносити потрібно блискучі компоненти в самому кінці перед закріпленням. І так вийде, що після процедури, нігті будуть укріплені за допомогою шелаку і прикрашені за допомогою блискіток.

  Варто сказати, що в салоні такі процедури користуються попитом. Адже манікюр з блискітками вже давно ступив уперед, і нанесення можна робити по-різному, не так, як було колись. Раніше блискучий манікюр наносився на весь ніготь, і виглядало це дуже зухвало, зараз же блискітки є невід’ємною частиною будь-якого торжества. Дівчата хочуть блищати в прямому сенсі цього шару.

  Існує безліч способів навчитися робити манікюр у домашніх умовах. Одним з них є відвідування різноманітних майстер-класів. Так як їх різновидів дуже багато, можна відвідати відразу декілька, наприклад, майстер клас по оригінальному нанесення блискіток на нігті і з нанесення гель лаку в правильному порядку.

  Також, якщо не вистачає часу, а бажання зробити блискучий манікюр є, можна переглянути відео огляди на тему нанесення блискіток на нігтьову пластину.

  Звичайно, не можна обмежуватися одним манікюром. У теплу пору, коли ніжки відкриті, можна робити і блискучий педикюр, який буде виглядати дуже ефектно.

  Головне – не економити на підборі матеріалу для манікюру, завдяки хорошій якості, манікюр з блискітками протримається набагато довше, ніж можна очікувати.