Як правильно наносити лак на нігті в домашніх умовах, щоб довго тримався

Жінки часто змінюють свій гардероб, стиль одягу і образ. При виборі тієї чи іншої одягу велику роль відіграє те, яка пора року на вулиці, погода і для чого саме вибирає речі дівчина. Для того, щоб доповнити свій образ остаточним штрихом, дівчата роблять собі манікюр. Іноді колір лаку може змінюватися залежно від стилю одягу або від настрою. Також колір і форма нігтів залежить від того, холодно на вулиці або жарко. Наприклад, влітку дівчата люблять використовувати яскраві тони, а нігті воліють довше, ніж взимку. Адже взимку руки зазвичай в кишенях або в рукавичках, легше з ними справлятися, коли нігті короткі. Але є чимало дівчат, які не знають, як правильно наносити лак на нігті, і вони намагаються якомога рідше їх фарбувати.

Адже правда, рідко мами вчать своїх дочок, як ідеально нафарбувати свої нігті. Більшість думають, що ідеально нафарбувати нігті можна тільки в салонах краси з допомогою фахівця. Але це неправда, і в домашніх умовах можна нафарбувати нігті красиво, без виступів лаку на шкіру.

Для того, щоб навчитися красиво наносити лак на нігті, можна переглянути кілька відео уроків або покрокових фото з фарбування нігтів. Але можна і самостійно, без чиєї-небудь допомоги, навчитися фарбувати нігті ідеально. Для цього потрібна практика і акуратність в рухах.

Якщо дівчина є власницею коротких нігтів, їй буде трохи важче фарбувати нігті, адже короткі нігті стикаються з кутикулою і шкірою пальців.

Найперше правило, яке потрібно виконувати перед кожним манікюром, це прати старий лак з допомогою рідини і промивати нігті милом за допомогою губки для нігтів, витерши їх до сухості. Після цього обов’язково наноситься основа під манікюр (безбарвний закріплювач), з допомогою нього поверхню нігтьової пластини вирівняється і полегшить нанесення основного лаку. Для коротких нігтів краще не купувати лак на водній основі, так як він рідкий і буде виходити за межі нігтя, потрапляючи на шкіру.

Щоб лак на ніготь ліг правильно, його потрібно наносити смужками, починаючи з середини нігтя, і потім з лівої сторони нігтя і перейти до правого краю нігтя, знизу вгору, не змінюючи напрямку.

Після того, як лак завдано, слід почекати, поки він висохне, і нанести другий шар лаку, так він краще закріпиться і буде довше триматися. Також для того, щоб довго тримався лак на нігтях, можна і зверху другого шару нанести закріплювач, але це вже за бажанням.

Щоб лак швидше висох, руки можна потримати у воді, тільки холодної, так як гаряча може його пошкодити. Сохнути такого манікюру коштує десь 20-30 хвилин, чим довше – тим краще. Також вода може допомогти прибрати нерівності на нафарбованих нігтях, і тоді манікюр буде без бульбашок.

Дуже важко зробити манікюр двома кольорами і при цьому завдати їх ідеально рівно. Для такого виду манікюру існують деякі хитрощі, наприклад, спеціальні смужки, які допоможуть поділити нігтьову пластину на потрібні зони і нанести лак рівномірно на кожну з них.

На нарощені нігті наносити лак легше, так як довжина нігтя дозволяє не торкатися до шкіри і кутикули на пальцях. Але дивлячись яке нарощування. На гелеві нігті наносити лак також не є складною дією, а от з акриловими нігтями важче.

На нігті, нарощені за допомогою гелю, дуже легко нанести різні малюнки, завдяки типсах. З малюнком не буде жодних проблем, так як вибір дуже великий. Все, що захоче дівчина, можна замовити на сайті або ж знайти в будь-якому салоні краси. Вважається, що лак-гель не шкідливий для нігтів, а навпаки, самий щадний варіант нарощування нігтів, так як гель дозволяє нігтям дихати.

Допомогти початківцям дівчатам з манікюром можуть лаки коді, вони можуть використовуватися в непрофесійних умовах, тобто вдома. І з їх допомогою дівчина може самостійно наростити нігті гель лаком. До кожного лаку іде інструкція, як ним користуватися, тому будь-яка дівчина зможе його застосувати самостійно, без допомоги сторонніх людей.

Точно так само можна робити педикюр на ногах. Система підготовки нігтів така ж, як і для манікюру. І лаки можна використовувати ті ж. Головне, що потрібно пам’ятати, що обрізати ніготь не варто глибоко, щоб уникнути вростання в шкіру.

Звичайно, і такі процедури роблять в спеціалізованих салонах, але якщо є бажання самостійно навчитися робити педикюр, можна практикуватися або дивитися повчальні уроки.

Навіть якщо лак потрапив на шкіру або на кутикулу, не варто засмучуватися, оскільки є маленька хитрість: береться вушна паличка (або просто паличка, а на кінці маленький шматочок ватки), занурюється в рідину для зняття лаку, і акуратно стираються зайві краплі лаку. Таку дію можна проробляти під час манікюру і педикюру.

Немає нічого складного в роботі з нігтями, головне – дуже терплячим і мати бажання самостійно робити свої нігті красивими.