Праймер для нігтів, гель лаку – що це таке, для чого потрібен праймер, як користуватися

Навіть представниці коротких нігтів мають можливість похвалитися ефектно оформленими манікюром, зробленим на нарощених нігтьових пластинах. Для такої процедури майстра манікюру користуються засобом під назвою праймер – спеціально розробленої грунтовкою при штучному нарощуванні нігтів.

Праймер для нігтів (гель лаку) — важливий елемент ідеального манікюру

Праймер для нігтів: що це таке

Широко використовуваний в манікюрних салонах праймер – це рідина, що забезпечує оптимальне склеювання між природним нігтем і штучно нарощеного.

Існує кілька різновидів цих коштів, призначених для підготовки нігтьової пластини до обробки: вони бувають кислотні і безкислотні. Розфасовується засіб у контейнери, флакони або баночки. Часто висихають при контакті з повітрям.

Праймер для нігтів, гель лаку — що це таке, для чого потрібен праймер кислотний і безкислотний — ви дізнаєтеся з докладною інформацією, представленої в нашій статті

Деякі з них можуть мати побічний ефект у вигляді потягування або поколювання різного ступеня інтенсивності. Але на кінцевий результат це ніякого впливу не має і досить швидко проходить.

Праймер для нігтів: склад

Консистенція праймера являє собою безбарвну водянисту рідину або гелеобразную масу, часто не має запаху. Його розфасовують в невеликі флакони з пластику або скла з кришкою-пензлем. Зазвичай флакони використовуються непрозорі, щоб сприяти збільшенню терміну збереження властивостей засобу.

До складу праймерів входять поєднання складних хімічних компонентів: етилацетату, 2-гидрокселэтилматакрилата і метакрилової кислоти, яка є основним елементом, що впливає на якість засобу, що забезпечує його зчеплення з поверхнею нагідок.

За складом праймер підрозділяється на дві великі групи: з додаванням кислоти і безкислотні склади. Останні відрізняються меншим вмістом кислоти і більш щадним впливом на нігтьову пластину, але володіють меншою ефективністю збереження результату.

Зверніть увагу! Для тонкого нагідок рекомендується застосовувати саме безкислотні праймери, які не надають подсушивающего дії.