Дизайн нігтів слайдер: опис, що це таке, відео уроки по манікюру

Дівчата завжди хочуть бачити свої нігті в хорошому стані. Зовнішній вигляд нігтів завжди важливий для загального образу дівчини. З кожним роком з’являються нові способи поліпшити свої нігті і зробити їх красивими. До недавнього часу популярним був метод нарощування нігтів, але він поліпшував тільки зовнішній вигляд нігтів на недовгий час. Після зняття нарощених нігтів, власні ставали ламкими і слабкими. На сьогоднішній день дуже популярним вважається метод нанесення гель лаку, який дійсно покращує нігті, при цьому можна зробити будь-який вид манікюру, який тільки побажає дівчина. Разом з цим використовується дизайн нігтів слайдер – спеціальна процедура, коли малюнок на плівці переснимается на нігті, якщо деякий час потримати їх у воді.

Багато хто і досі не знають, що це таке. Але якщо дізнатися у свого майстра манікюру, він зможе пояснити і показати, як працює слайдер. Такий метод чимось схожий на дитячі татуювання, коли діти купують всякі солодощі, а в подарунок йде водяна татуювання.

Манікюр, зроблений за допомогою слайдерів, буде виглядати дуже яскраво і модно. Дівчина сама може вибрати будь-який малюнок, який їй сподобається, і нанести його на нігті: це можуть бути квіти, метелики та інші зображення.

Слайдери бувають різних видів: в залежності від манікюру, може бути малюнок щільний, також може бути малюнок на весь ніготь, і наклейки, які мають прозору основу.

Такі малюнки наносяться на будь-манікюр, і частіше виглядає як ручна робота майстра з-за своїх оригінальних і професійних рисунків. Щоб манікюр виглядав модно, можна наносити такі малюнки на два або три нігтя на руці, а не на все відразу. Зараз мінімалізм в манікюрі виглядає дуже красиво, тому чим менше таких орнаментів, тим він буде стильніше.

Потрібно помітити, що й на нарощені нігті можна наносити слайдери, але ця техніка буде вимагати великих зусиль, ніж при нанесенні на справжні нігті. На гель лак такі малюнки теж можна наклеїти, зазвичай використовують щільні слайдери. Тоді ніготь буде виглядати ще більш здоровим і міцним.

Можна побачити багато відео в інтернеті про те, як користуватися наклейками-слайдерами. Варто сказати, що це нескладний процес. Якщо хочуть наклеїти наклейку на лак, то спочатку потрібно очистити і вирівняти поверхню нігтя за допомогою пилки. Після цього нанести закріплювач і бажаний колір лаку, дати йому висохнути, і тільки потім наклеювати слайдери з допомогою води. Після висихання наклейки, можна нанести ще один шар закрепительного лаку. Як видно, дизайн нігтів за допомогою слайдера можна використовувати на всіх нігтях і на будь-яку довжину.

Можна навчитися і самостійно робити манікюр і гель лаком, і зі слайдерами. Для цього необхідно придбати бажаний гель лак і переглянути деякі відео уроки. У них повна інструкція про те, як правильно робити манікюр з усіма матеріалами, які є в наявності.

Для того, щоб побачити різницю стану своїх нігтів, можна зробити серію фото до і після манікюру.

Якщо дівчина захоче дізнатися, як друкувати слайдери для нігтів, то вона побачить багато інформації в інтернеті про те, що такі рисунки друкуються тільки на дорогому обладнанні і спеціальним способом: цифровий друк, шовкографія. І виходячи з такої інформації, можна зрозуміти, що самостійно зробити такі малюнки для манікюру буде неможливо без спеціального обладнання.

Свої ідеї щодо дизайну нігтів можна втілити тільки за допомогою ручної роботи майстри на нігтях, з допомогою голки або кисті.

Якщо ж думки про те, як зробити своїми руками манікюр з індивідуальним малюнком не залишають дівчину, вона може звернутися за допомогою до методики стемпинга. Стемпинг – це також нанесення всіляких малюнків з допомогою спеціального обладнання.

Звичайно, таке обладнання коштує чималих грошей, але якщо зайнятися манікюром в професійному плані, воно окупиться дуже швидко. Тим більше, що задоволення від малюнків на нігтях коштує витрачених грошей. Варто зауважити, що така методика може переносити малюнки не тільки нігті, але і на інші предмети.

Так що, якщо дівчина хоче зробити собі гарний манікюр або педикюр, можна звернутися в салон краси, де професіонали зроблять все швидко і правильно. Але якщо є велике бажання самостійно займатися такою роботою, то придбати спеціальну техніку не складе праці. Якщо є які-небудь сумніви, можна порадитися з майстрами манікюру про те, яка техніка краще для проведення домашнього манікюру.

Дизайн для слайдерів можна знайти і в інтернеті, щоб пояснити майстру, який саме малюнок хочеться бачити на своїх нігтях. Є варіант самостійно намалювати, якщо є художні здібності. Зазвичай майстри підносять каталог наявних малюнків, і клієнт самостійно вибирає бажаний орнамент безпосередньо в салоні.