Бондер для нігтів гель для лаку: інструкція по застосуванню, відео поради

Майстра манікюрного мистецтва завжди мають ряд обов’язків і беруть на себе більшу відповідальність при роботі з клієнтом. При нарощуванні нігтів за допомогою гель лаку, вони повинні знати, що праймер не можна використовувати в поодинці, з ним в парі завжди повинен бути бондер для нігтів.

Звичайно, більшість дівчат, швидше за все, навіть і не чули про такий засіб. Адже для гель лаку завжди використовується праймер, тобто база. Але навряд чи хто-небудь замислювався про те, що таке нанесення гель лаку вкрай неправильне. Якщо прочитати масу визначень, то можна зробити висновок, що бондер – це засіб для манікюру, яке має склеює властивість і застосовується для нарощування нігтів методом нанесення гель лаку. Так, це визначення є вірним, але прочитавши його, можна упустити важливий момент. Бондер потрібно наносити на праймер при кожному сеансі манікюру гель лаком.

Головне, що потрібно знати про його нанесенні, це те, що його слід використовувати в мінімальних кількостях і наносити за допомогою пензлика. Так само, як і при нанесенні праймера, потрібно стежити, щоб бондер не потрапив на кутикулу або шкіру. Використання бондера попереджає відшарування гелю від нігтя.

Коли майстер повністю замінює бондер праймером, то робить грубу помилку. В цілях економії, багато не використовують у своїй роботі бондер. При цьому не кожний клієнт знає, що наносити гель лак потрібно тільки зверху бондера. Він відповідає за здоров’я натуральних нігтів, більшою мірою. При нанесенні бондера, створюється захисна плівка, яка запобігає прониканню в нігтьову пластину шкідливих елементів. Якщо ж бондер не використовувати, то нігті починають розшаровуватися і стають ламкими, а нанесений гель лак швидко тріскається і відшаровується від нігтя.

Так як склад двох коштів дуже різний, вони не можуть заміняти один одного. І з-за цього не існує засобу, до складу якого входили б обидва компоненти.

Є деякі відмінності між бондером і праймером, які обов’язково потрібно знати:

  • Бондер грає роль захисника нігтя. Завдяки йому, в ніготь не потрапляють шкідливі речовини, і він захищений від шкідливого впливу наступних шарів манікюру. Також бондер наноситься зверху праймера в дуже маленькій кількості.
  • Цей засіб можна називати основою всього манікюру, так як він виконує роль фундаменту.
  • Так як бондер має кілька видів, клієнт або майстер може вибирати, який потрібен для манікюру: кислотний або безкислотний.
  • Бондер потрібно наносити тільки після висихання праймера.
  • Якщо нанести бондер на нігтьову пластину без праймера, його можна зіпсувати.
  • Так як його структура має липкі властивості, то після нанесення необхідно просушити під ультрафіолетовою лампою.

Кожен майстер обов’язково повинен знати, що використання бондера – це невід’ємна частина нарощування нігтів гель лаком, а всі спроби замінювати їх один одним можуть закінчитися дуже сумно як для клієнта, так і для самого майстра.

Коли фахівець замінює бондер клеєм, то можна спостерігати швидке відшарування гелевою від поверхні нігтя.

При виборі бондера потрібно звертати увагу на виробників, тому як більшість нових і не зарекомендували себе фірм можуть виробляти не зовсім якісні продукти.

Особливою популярністю на сьогоднішній день користуються такі фірми, як ibd і ingarden. Саме такі бондеры найчастіше використовуються фахівцями по манікюрному мистецтву. Вони завоювали довіру завдяки своїй якості та ідеального зчеплення гелю з нігтем.

Є ще один дуже відомий і якісний виробник – блюскай. Багато дівчата чули назву цієї фірми, коли проводили процедуру нанесення гель лаку. Саме ці гелі використовують більшість майстрів для нарощування нігтів гель лаком. Тому і використання бондера цієї фірми залишить тільки гарні емоції.

Якщо говорити про хороший і якісний манікюр, варто згадати про те, що бондер має кілька різновидів, однією з яких є дегидратор. Переваг у цього засобу безліч, включаючи і позитивний вплив на нігтьову пластину.

Отже, дегидратор використовується так само, як і бондер. Він має сцепляющими властивостями, що допомагає закріпитися гель лаку на поверхні нігтя. Найголовнішим плюсом є універсальність деяких серій, які можна використовувати для будь нарощенной поверхні.

У властивості дегідратору входить очищення нігтя від бруду і жиру, видалення липкого шару. Також він має здатність створювати бар’єр між нігтем і гель лаком і доглядає за кутикулою.

Якщо використовується тільки кислотний дегидратор, то потрібно знати, що він захищає ніготь і не порушує його природну мікрофлору, але не має захисних властивостей від грибків, тому перед нанесенням обезжиривателя необхідно продезінфікувати ніготь.

Інструкція по застосуванню завжди йде в комплекті з бондером або дегідратором, тому, навіть якщо майстер не знає, як використовувати той чи інший засіб, він має можливість прочитати і побачити наочний приклад на зображенні.