Однофазний гель для нарощування нігтів. Як користуватися, який краще

Професіонали рекомендують новачкам застосовувати однофазний гель для нарощування нігтів. Як користуватися цим продуктом, можна дізнатися на просторах інтернету або один раз відвідавши салон.

Більшість дівчат вважають, що гелиевое нарощування однофазним продуктом перевершує інші способи.

Однофазний гель для нарощування нігтів – що з себе представляє?

Однофазне покриття популярно тому, що:

 • не вимагає великих витрат;
 • простий у використанні;
 • міцний;
 • не має токсичних випарів.

Однофазний гель для нарощування нігтів. Як користуватися і в чому переваги ви дізнаєтеся з нашої статті

Економічність розглянутого продукту обґрунтована тим, що на відміну від трифазного гелю купувати необхідно тільки одну баночку продукту, а не кілька.

Однофазний гель для нарощування нігтів (як користуватися описано нижче) – спеціальне покриття для нігтів, що поєднує в собі всі три стандартних шару (базовий, основний і топове).

Таке поєднання є основною відмінною особливістю розглянутого продукту.

Застосовується даний продукт здебільшого особами, які не мають досвіду у нарощенні нігтів. Також однофазне покриття застосовується професіоналами для клієнтів з гіперчутливістю шкірних покривів і нігтьових пластин.

До складу продукту включені нетоксичні інгредієнти. А відсутність потреби нанесення декількох шарів знижує навантаження на нігтьові пластини. Однофазний гель реалізується в одному пластиковому контейнері, що є зручним, так як він замінює великий набір для нарощування. Недоліком однофазного гелю є неможливість накладення прикрашають наклейок.

Однофазний і трифазний гель для нарощування: в чому різниця?

Як користуватися однофазний гель для нарощування нігтів і чим відрізняється однофазне покриття від трифазного? Це ті два питання, які цікавлять новачків у нарощуванні нігтів. Однофазне покриття являє собою гель одного виду для всіх фаз використання. У той час як у складі трифазного покриття є 3 різних гелю, призначений для різних фаз.

Однофазне покриття має рідку структуру, що дозволяє добре закріпиться покриття на нігті, але ускладнює моделювання і утворення вільних країв. Різні трифазні гелі для різних етапів роботи дозволяють здійснювати різноманітні види манікюру і не ускладнює моделювання.

Однофазне покриття дозволяє робити більш прості види манікюру, а трифазні гелі розраховані на виконання більш складних задумів. Але варто зазначити, що для виконання нарощування трифазним покриттям, потрібно більше часу і умінь, ніж при нарощуванні однофазним покриттям.

Однофазний гель для нарощування нігтів: який краще

Однофазний гель випускають різні бренди, тому перш ніж почати використовувати його, необхідно дізнатися, який однофазний гель краще.

Кращими однофазними гелями для нарощування нігтів:

 • Giorgio Capachini (економний і простий в нанесенні);

 • GelLack «3в1» від «IRISK PROFESSIONAL» (флакон великого об’єму);

 • «Gel polish color» від «Bluesky» (великий вибір кольорів).

Всі представлені гелі підходять для самостійного нарощування нігтів. Для їх видалення потрібно спеціальний розчин для зняття гелиевого покриття.

Переваги гелю для нарощування від RuNail

Однофазний гель для нарощування нігтів RuNail підходить для самостійного покриття. Продукт стяжка, це означає, що після нанесення гель сам приймає рівну поверхню без додаткових маніпуляцій.

Цей продукт дозволяє замінити повністю весь набір для нарощування нігтів, що дуже зручно та економічно.

Продається гель в баночці. Одна баночка містить в собі 15 або 30 р. Консистенція продукту не дуже густа, це зручно при виготовленні рівною нігтьової пластини. Також така консистенція дозволяє заповнити всі нерівності натурального нігтя. Однофазний гель RuNail підходить як для професійного, так і домашнього використання.

Гель для нарощування Blue Sky, його особливості

Гель Blue Sky застосовується для нарощування нігтів в домашніх умовах, так і в стінах салону. Відмінною рисою даного продукту є те, що він наноситься не на штучну основу, а тільки на натуральний ніготь. Для його нанесення необхідно попередньо обробити ніготь праймером.

Засіб добре перекриває недоліки природних нігтів і при цьому манікюр виглядає природно. Також слід звернути увагу, що сушка даного покриття займає трохи більше часу, ніж гелі інших виробників.

TNL Classic Clear Gel – однофазний гель для нарощування: переваги та недоліки

Однофазний гель для нарощування TNL Classic Clear Gel використовується досить часто.

Основними його перевагами є те, що він:

 • має прозору текстуру;
 • простий у використанні;
 • створює міцну нігтьову пластину;
 • добре зчіплюється з природним нігтем;
 • не тріскається;
 • добре підходить для створення акваріумного ефекту;
 • добре реагує на зміну температури.

Але крім позитивних моментів, у даного покриття є і недоліки:

 • Потрібне використання праймера. Якщо інформація про те, як використовувати даний продукт не була вивчена і застосування праймера було игнорировано, нарощений ніготь швидко відвалиться.
 • Після висихання залишається липкий шар. Позбутися від цього недоліку можна за допомогою спеціального засобу.
 • Не підходить для створення об’ємних малюнків.
 • Не дивлячись на наявні недоліки, однофазний гель TNL Classic Clear Gel добре підходить для домашнього застосування.

  Однофазне покриття для нарощування нігтів: як застосовувати

  Щоб дізнатися, як користуватися однофазний гель для нарощування нігтів, досить дотримувати рекомендації, в яких докладно викладено те, як використовувати засіб:

 • Підготовка робочої поверхні.
 • Надання форми нігтям. Зробити це можна використавши манікюрні ножиці і пилку.
 • Нанесення однофазного гелю. Перед тим, як користуватися покриттям необхідно визначитися з методикою для нарощування нігтів. Нарощувати нігті можна, як за формами, так і з типсами.
 • Як проводити підготовчі роботи описано у таблиці:

  Яку підготовку необхідно здійснити перед тим, як користуватися покриттям

  Як здійснити підготовку

  Гігієнічна обробка рук. Руки необхідно мити з милом. Після миття потрібно дочекатися повного висихання. Видалення кутикули. Слід обрізати Кутикулу або відсунути. Виробляти цю процедуру необхідно за пару днів до того, як застосовувати однофазне покриття для нарощування. Це потрібно для того, щоб встигли затягнутися всі можливі ранки. Видаляти кутикулу слід неметалевими інструментами. Шліфування нігтьової пластини. Спеціальною пилочкою необхідно вирівняти поверхню нігтя. Це дозволить покриття більш рівномірно лягати. Знежирення нігтя. Однофазний гель для нарощування нігтів (як користуватися описано далі) вимагає застосування праймера. Засіб наноситься на нігтьову пластину, запобігаючи потрапляння на шкірні покриви.

  Важливо! Якщо використовувати однофазне покриття відразу після видалення кутикули, є ризик приєднання інфекції.

  Завершення процедури залежить від обраного методу нарощування. Після завершення допускається покрити ніготь кольоровим лаковим покриттям, якщо не був застосований кольоровий гель.

  Зверніть увагу! Перед тим, як користуватися однофазний гель для нарощування нігтів, слід оцінити цілісність нігтів і шкіри навколо них. Якщо мають місце свіжі глибокі пошкодження, процедуру слід відкласти до загоєння прилеглих шкірних покривів.

  Використання однофазного гелю на формах (інструкція)

  Щоб знати, як користуватися однофазний гель для нарощування нігтів, досить ознайомитися з інформацією про застосування продукту. Ця інформація доступна навіть для новачка.

  Попередньо необхідно провести підготовку робочої поверхні. Після того, як проведена підготовка, слід встановити форму для моделювання нігтя. Форма може бути, як верхня, так і нижня. Моделює поверхню слід щільно зафіксувати. Після фіксування форми, що наноситься товстий шар гелю на нігтьову пластину і моделює поверхню.

  Важливо знати! Гель не повинен контактувати з шкірним покривом і затікати в бічні валики.

  Надання форми майбутнього нігтя виробляється на цьому етапі. Після того, як гель накладено, проводиться сушка спеціальною лампою. Коли покриття повністю висохне, фахівці рекомендують накладати ще один тонкий шар гелю. Це дозволить нігтя бути більш міцним. Кожен що наноситься шар повинен сушитися в лампі окремо.

  Фінішним етапом є полірування поверхні для додання блиску. Полірування здійснюється спеціальним бафом.

  За представленою інструкції можна здійснювати нарощування як собі, так і іншій людині.

  Однофазний гель для нарощування на типсах (інструкція)

  Для гелиевого нарощування необхідно правильно підібрати тіпси. Їх форма повинна відповідати формі нігтя.

  Нарощування нігтів здійснюється в наступному порядку:

  • обробка робочої поверхні антисептичним розчином;
  • поверхня нігтя спиливается до шорсткості;
  • приклеювання тіпси (кріплення виробляється в області від половини до 1/3 нігтя);
  • довжина тіпси коригується пилою;
  • шліфується місце прилягання тіпси до нігтя;
  • нанесення прозорого шару гелю;
  • сушка покриття в лампі (не до повного висихання);
  • нанесення ще одного більш товстого шару і повторна сушка гелю.

  Якщо поверхня нігтя вийшло нерівною, необхідно сточити рельєф пилою і повторно нанести шар гелю.

  Поради професіоналів: щоб гелієві нігті прослужили довго

  Професіонали для того, щоб нігтики довше радували, рекомендують:

  • перед нарощуванням ретельно видаляти кутикулу;
  • не застосовувати крем для рук в день процедури;
  • не наносити гель на хворі або пошкоджені нігті.

  Щоб запобігти ослаблення натуральних нігтів після нарощування фахівці радять пропити один курс вітамінних комплексів і препаратів з кальцієм.

  Нарощування нігтьових пластин однофазним покриттям – нескладна процедура. Але для того щоб манікюр був ідеальним, важливо слідувати інструкції і ретельно підготуватися до процесу. Однофазне покриття для нарощування нігтів дозволить не тільки зробити красивий манікюр, але і домогтися необхідної довжини і форми нігтів.

  Однофазний гель для нарощування нігтів. Як користуватися дивіться у цьому відео:

  Як користуватися однофазний гель для нарощування нігтів дивіться в цьому ролику:

  Відгуки