Однофазний гель для нарощування нігтів. Як користуватися, який краще

Професіонали рекомендують новачкам застосовувати однофазний гель для нарощування нігтів. Як користуватися цим продуктом, можна дізнатися на просторах інтернету або один раз відвідавши салон.

Більшість дівчат вважають, що гелиевое нарощування однофазним продуктом перевершує інші способи.

Однофазний гель для нарощування нігтів – що з себе представляє?

Однофазне покриття популярно тому, що:

  • не вимагає великих витрат;
  • простий у використанні;
  • міцний;
  • не має токсичних випарів.

Однофазний гель для нарощування нігтів. Як користуватися і в чому переваги ви дізнаєтеся з нашої статті

Економічність розглянутого продукту обґрунтована тим, що на відміну від трифазного гелю купувати необхідно тільки одну баночку продукту, а не кілька.

Однофазний гель для нарощування нігтів (як користуватися описано нижче) – спеціальне покриття для нігтів, що поєднує в собі всі три стандартних шару (базовий, основний і топове).

Таке поєднання є основною відмінною особливістю розглянутого продукту.

Застосовується даний продукт здебільшого особами, які не мають досвіду у нарощенні нігтів. Також однофазне покриття застосовується професіоналами для клієнтів з гіперчутливістю шкірних покривів і нігтьових пластин.

До складу продукту включені нетоксичні інгредієнти. А відсутність потреби нанесення декількох шарів знижує навантаження на нігтьові пластини. Однофазний гель реалізується в одному пластиковому контейнері, що є зручним, так як він замінює великий набір для нарощування. Недоліком однофазного гелю є неможливість накладення прикрашають наклейок.