Відновлення нігтів після шелаку. Олії, маски, ванночки для нігтів

Манікюр шелак з’явився зовсім недавно. Завдяки своїм перевагам цей гель-лак став улюбленцем багатьох дівчат. Усього одна процедура, і манікюр зберігається бездоганним протягом 4 тижнів.

Однак після видалення шелаку нігтьові пластини стають тонкими, м’якими і шаруванням. Ці недоліки неможливо приховати навіть під темним лаком. Тому нігтьові пластини потребують додаткового догляду та відновлення.

 

Після видалення шелаку, нігті можна відновити спеціальними зміцнюючими засобами, які купуються в аптеці або спеціалізованих магазинах косметики. Ці кошти досить ефективно справляються з розглянутою проблемою і допомагають повернути нігтьовим пластин доглянутий і здоровий вигляд.

Як використовувати биовоск для відновлення нігтів

Процедура обробки нігтів бджолиним медом і воском називається запечатуванням. Воно допомагає зміцнити нігті. Процедуру можна проводити як в салонах, так і самостійно вдома. У підсумку на нігтях з’являється захисна плівка, уберегающая їх від пошкоджень.

Як робити запечатування нігтів воском:

 

  • Нігтьову платину очистити від ороговілих клітин.
  • Нанести пасту. У ній містяться мінеральні компоненти, цинк, кремній.
  • Втирати пасту з допомогою замшевої тканини. Вона повинна добре вбратися в нігтьову пластину.
  • Нанести спеціальну пудру. Після її взаємодії з пастою з’являється захисна плівка.

 

 

Увага! При запечатування нігтів обов’язково використання коштів 2: пудри і пасти. При застосуванні тільки одного з них, необхідного ефекту отримати неможливо.