Великі породи собак – назви та фото (каталог)

Великі породи собак: назви та фото (каталог)

Величезний доброзичливий пес – мрія дитинства для багатьох, але тут важливо правильно оцінювати свої умови та ритм життя. Активному хвостатому другові потрібно багато місця або постійні прогулянки, але є серед великих порід собак і справжні домашні флегматики. Чи готова сім’я до того, щоб завести улюбленця, вага якого легко перевалює за 50 кг? Якщо так, то ця добірка для тебе!

1. Англійський мастиф

Найбільший мастиф у світі важить 155 кг і у загривку сягає майже метра. Це офіційно найбільша порода собак, яку раніше використовували для полювання на великих хижаків.

Англійський мастиф - Великі породи собак

2. Неаполітанський мастиф

Перших представників цієї породи використовували ще у найжорсткіших і найнебезпечніших гладіаторських боях. Сучасні грізні мастино насправді дружелюбні, дбайливі та комунікабельні, хоч і дуже ревниві.

Неаполітанський мастиф - Великі породи собак

3. Веймаранер

Стара мисливська порода миттєво привертає увагу незвичайним складним відтінком вовни. Собаки дуже витривалі та енергійні, адже їх використовували у полюванні на лосів та кабанів.

Веймаранер - Великі породи собак

4. Ірландський вовкодав

Незважаючи на загрозливу назву, собаки цієї породи дуже добрі, спокійні та терплячі. Середня вага дорослого вовкодава – близько 65 кг, і раніше їх використовували для полювання на великих звірів.

Ірландський вовкодав - Великі породи собак

5. Аляскінський маламут

Це північні їздові собаки з густою шерстю, яких через окрас часто плутають з хаски, але маламути набагато більше. Вони дуже розумні, кмітливі та незалежні, з жагою домінувати в будь-якому суспільстві, тому такого собаку потрібно правильно соціалізувати. Маламути зовсім не пристосовані для життя у спекотному кліматі.

Аляскінський маламут - Великі породи собак