Чоловіча стрижка канадка (50 фото) – модні та красиві ідеї

Чоловіча стрижка канадка: модні та красиві ідеї (50 фото)

Канадка – це модний вибір для сучасних чоловіків. Різні варіанти цієї стрижки підходять спокійним хлопцям, строгим бізнесменам, веселунам, спортсменам і т. д. Ми підготували для тебе галерею стильних ідей, які допоможуть вибрати варіант до душі!

1. Канадка з піднятою чубком

Це більш спортивний стиль, який вимагає мінімального укладання. Все, що тобі потрібно зробити – підняти кінчики чубчика нагору. Такий варіант стрижки підходить насамперед для короткого волосся, тому тобі не доведеться витрачатися на косметику для фіксації пасм.

Щоб укладання краще трималося, наводь волосся в необхідну форму щоразу після миття, коли воно трохи підсохне. Незабаром пасма самі лягатимуть у потрібному напрямку, а кількість часу, що витрачається на укладання, скоротиться вдвічі.

Канадка з піднятою чубком
Канадка з піднятою чубком

2.Канадка з укладанням назад

Така зачіска виглядає солідніше, ніж попередній варіант. Не варто занадто сильно пригладжувати волосся. Навпаки, зроби так, щоб пасма була об’ємною, особливо у самої особи. Тут вже навряд чи вдасться обійтися без засобів для укладання волосся, але результат точно того вартий.

Не наноси фіксуючий гель або лак на кінчики, щоб вони не здавались «дерев’яними». Навіть якщо кілька пасм трохи виб’ється з зачіски, вона все одно виглядатиме дуже красиво.

Канадка з укладанням назад
Канадка з укладанням назад

3. Канадка з бічним проділом

Виразно окреслена лінія проділу – дуже тонкий, але цілком помітний акцент. Разом з ним канадка виглядає свіжіше та оригінальніше. Особливо добре такий варіант стрижки виглядає на чоловіках із довгастою або овальною формою обличчя. Однак власникам чітко окреслених вилиць та вольового підборіддя бічний проділ також підійде.

Канадка з бічним проділом