20 найкращих комедій для всієї родини, щоб підняти настрій

20 найкращих комедій для всієї родини, щоб підняти настрій

Хочеш весело та цікаво провести час із близькими? Тоді обов’язково подивися ці 20 найкращих комедій для всієї родини. Вони підходять для глядачів різного віку і включають не тільки комічні ситуації, а й повчальні моменти!

1. Сонік у кіно (2020)

Що станеться, якщо енергійний синій їжачок, який приховує свої суперздатності, відчує самотність? Правильно, ціла низка пригод, нові неприємності, але також довгоочікувана дружба.

Сонік у кіно (2020)

2. Ігри з вогнем (2019)

Три троє пожежників зустрічають маленьких сиріт, яким скоро доведеться розлучитися, щоб вирушити до різних родин. Борці з вогнем просто не зможуть протистояти чарівності малюків і візьмуться за рятівну місію.

Ігри з вогнем (2019)

3. Чарлі та шоколадна фабрика (2005)

Маленький Чарлі (Фредді Хаймор) росте в бідній, але люблячій та чесній сім’ї.Хлопчик має можливість допомогти своїм близьким, коли він випадково знаходить квиток на «шоколадну» екскурсію.

Чарлі та шоколадна фабрика (2005)

4. Мій шпигун (2020)

Джей-Джей (Дейв Батіста) – суворий та брутальний співробітник ЦРУ, якого випадково зняла на камеру 9-річна Софі (Хлоя Колман). За збереження таємниці агента дівчинка просить лише одного – навчити її прийомам справжнього шпигуна.

Мій шпигун (2020)

5. Бетховен (1992)

У сімействі Ньютонів з’являється щеня сенбернара. Глава будинку налаштований негативно по відношенню до нового вихованця, але відданість і любов пса рано чи пізно завоюють його прихильність.

Бетховен (1992)

6. Шазам! (2019)

Школяр Біллі Бетсон (Ашер Енджел) отримує незвичайну здатність – можливість перетворюватися на дорослого супергероя. Але чи не стануть нові вміння непосильною ношею для підлітка?

Шазам! (2019)