20 найкращих фільмів про відьом

20 найкращих фільмів про відьом

Гарні новини для любителів магії, чудес та містики — ми підготували добірку найкращих фільмів про відьом. Тут ти знайдеш як добрих чарівниць, так і підступних чаклунів. Цікаво? Тоді запасайся попкорном і швидше приступай до перегляду!

1. Мисливці на відьом (2013)

Нічого незвичайного: просто Гензель (Джеремі Реннер) та Гретель (Джемма Артертон) барвисто та зі смаком винищують злісних відьом під круті треки. Ти точно оціниш!

Мисливці на відьом - Найкращі фільми про відьом

2. Брати Грімм (2005)

Цей фільм сподобається любителям темних альтернативних казок. Брати Вілл (Мет Деймон) та Джейк (Хіт Леджер) – аферисти, які заробляють на «вигнанні нечисті». Але незабаром їм доведеться зіткнутися зі справжньою магією.

Брати Грімм - Найкращі фільми про відьом

3. Останній мисливець на відьом (2015)

XIII століття.Колдер (Він Дизель) разом із групою селян вбиває небезпечну відьму, яка наостанок встигає «обдарувати» його прокляттям вічного життя. Через століття герой продовжує полювати на злих відьом, але несподівана смерть його друга проливає світло на таємниці минулого.

Останній мисливець на відьом - Найкращі фільми про відьом

4. Сабріна – маленька відьма (1996)

Це легше кіно для тих, хто хоче провести вечір, не морочачи над складними загадками, різкими змінами сюжету та важкими емоціями. У день шістнадцятиліття в Сабріні (Мелісса Джоан Харт) прокидаються магічні сили, і життя раніше звичайної школярки змінюється до невпізнанності.

Сабрина маленька відьма - Найкращі фільми про відьом

5. Вій (2014)

Гоголівська історія з Хомою Брутом (Олексій Петрухін), панночкою (Ольга Зайцева) та чортовиною цього разу служить скоріше фоном сюжету. Картограф Джонатан Грін (Джейсон Флемінг) випадково опиняється на українському хуторі, де й чує історію про Хома. Юнак налаштований скептично і вирішує довести всім, що це лише казка.

Вій - Найкращі фільми про відьом

6. Сьомий син (2014)

Борець із злом Грегорі (Джефф Бріджес) намагається знищити відьму Малкін (Джуліанна Мур). Але в ході бою вона не тільки тікає, але ще й убиває учня майстра. Тепер у героя є менше місяця для того, щоб знайти та навчити нового приймача.

Сьомий син - Найкращі фільми про відьом

7. Похмурі тіні (2012)

Барнабас (Джонні Депп) – багатий і дуже популярний серед дівчат серцеїд. Саме це призводить його до серйозних проблем. Знедолена служниця виявляється відьмою і вносить розруху в звичне життя плейбою.

Похмурі тіні - Найкращі фільми про відьом

8. Час відьом (2010)

Двоє обвинувачених у дезертирстві лицаря змушені доставити передбачувану відьму до суду, щоб очистити свою репутацію. Чоловіки сумніваються у винності дівчини, але все ж таки беруться за справу.

Час відьом - Найкращі фільми про відьом

9. Пенелопа (2006)

Через стародавнє прокляття в сім’ї Вілхернів народжується дівчинкаіз п’ятачком замість носа. Розвіяти чари може лише аристократ, який добровільно одружується з дівчиною. Але що, якщо героїню і так усе влаштовує?

Пенелопа - Найкращі фільми про відьом

10. Відьми (2020)

Бабуся (Октавія Спенсер) часто розповідала онуку (Джазір Бруно) про підступність відьм та способи боротьби з ними. Але чи зможе хлопчик застосувати отримані знання, коли зустріне справжніх чаклунів?

Відьми - Найкращі фільми про відьом

11. Відьма (2015)

Через релігійні гоніння подружня пара з чотирма дітьми змушена переїхати на околицю лісу. Спочатку все йде добре: сім’я потроху обживається, народжується ще одна дитина. Але незабаром у життя героїв починають втручатися страшні події.

Відьма - Найкращі фільми про відьом

12. Чудові створіння (2013)

Лена (Еліс Енглерт) – юна відьма, якій складно контролювати свої сили. Проблем явно не стає менше, коли Ітан (Олден Еренрайк), який нічого не підозрює про існування магії, закохується в дівчину.

Прекрасні створіння - Найкращі фільми про відьом

13. Гретель та Гензель (2020)

Сюжет схожий на події в однойменній казці, але з великою кількістю містики та магії. Після смерті батька брат і сестра змушені забезпечувати та захищати себе самі. Підліткам доведеться пройти через багато небезпечних подій, щоб вижити.

Гретель та Гензель - Найкращі фільми про відьом

14. Реінкарнація (2018)

У сім’ї Грехем сталася сумна подія: померла літня бабуся. Після похорону родичі дізнаються про те, що могила покійної була розорена. І це лише початок жахливої ​​містики, яка станеться з героями.

Реінкарнація - Найкращі фільми про відьом

15. Демон всередині (2016)

Поліція знайшла тіло жінки, яка загинула за незрозумілих обставин. Патологоанатом Томмі (Брайан Кокс) та його син Остін (Еміль Хірш) залишаються на ніч у морзі, щоб розкрити труп і дізнатися про причину смерті.

Демон усередині - Найкращі фільми про відьом

16. Чаклунка (2005)

Ізабель (Ніколь Кідман) вирішує припинити заняття магією та присвятити життя звичайному людському існуванню. Вона стає акторкою у серіалі і одразу ж підкорює серця всіх глядачів. Її колега зі знімального майданчика Джек (Вілл Феррелл) настільки заздрить успіху новоявленої зірки, що… закохується в неї.

Вежа - Найкращі фільми про відьом

17. Відьми із Сугаррамурді (2013)

Хосе (Уго Сільва) та Антоніо (Маріо Касас) пограбували ломбард і тепер перебувають у бігах. Друзі дістаються невеликого містечка, в якому влаштовують шабаш справжні відьми.

Відьми із Сугаррамурді - Найкращі фільми про відьом

18. Чесна куртизанка (1998)

Вероніка (Кетрін Маккормак) з волі випадку стає куртизанкою і навіть знаходить переваги у такому занятті. Але Венеція починає потопати під впливом чуми, а головну героїню звинувачують у чаклунстві.

Чесна куртизанка - Найкращі фільми про відьом

19. Ельвіра – володарка пітьми (1988)

У красуні Ельвіри (Кассандра Петерсон) є мрія стати ведучою феєричного шоу. Щоб організувати його, дівчина має знайти чималу суму грошей. Незабаром героїня дізнається про смерть своєї тітки та приїжджає до маленького містечка, щоб отримати у спадок будинок, пса та дивну книгу рецептів.

Ельвіра повелителька пітьми - Найкращі фільми про відьом

20. Суворе випробування (1996)

Салемські дівчата збираються вночі у лісі, щоб «приворожити» хлопців. Їх знаходить один із мешканців поселення та переконує громаду в тому, що серед дівчат є відьми. З кожним днем ​​коло обвинувачених продовжує зростати.

Суворе випробування - Найкращі фільми про відьом