20 найкращих фільмів про відьом

20 найкращих фільмів про відьом

Гарні новини для любителів магії, чудес та містики — ми підготували добірку найкращих фільмів про відьом. Тут ти знайдеш як добрих чарівниць, так і підступних чаклунів. Цікаво? Тоді запасайся попкорном і швидше приступай до перегляду!

1. Мисливці на відьом (2013)

Нічого незвичайного: просто Гензель (Джеремі Реннер) та Гретель (Джемма Артертон) барвисто та зі смаком винищують злісних відьом під круті треки. Ти точно оціниш!

Мисливці на відьом - Найкращі фільми про відьом

2. Брати Грімм (2005)

Цей фільм сподобається любителям темних альтернативних казок. Брати Вілл (Мет Деймон) та Джейк (Хіт Леджер) – аферисти, які заробляють на «вигнанні нечисті». Але незабаром їм доведеться зіткнутися зі справжньою магією.

Брати Грімм - Найкращі фільми про відьом

3. Останній мисливець на відьом (2015)

XIII століття.Колдер (Він Дизель) разом із групою селян вбиває небезпечну відьму, яка наостанок встигає «обдарувати» його прокляттям вічного життя. Через століття герой продовжує полювати на злих відьом, але несподівана смерть його друга проливає світло на таємниці минулого.

Останній мисливець на відьом - Найкращі фільми про відьом

4. Сабріна – маленька відьма (1996)

Це легше кіно для тих, хто хоче провести вечір, не морочачи над складними загадками, різкими змінами сюжету та важкими емоціями. У день шістнадцятиліття в Сабріні (Мелісса Джоан Харт) прокидаються магічні сили, і життя раніше звичайної школярки змінюється до невпізнанності.

Сабрина маленька відьма - Найкращі фільми про відьом

5. Вій (2014)

Гоголівська історія з Хомою Брутом (Олексій Петрухін), панночкою (Ольга Зайцева) та чортовиною цього разу служить скоріше фоном сюжету. Картограф Джонатан Грін (Джейсон Флемінг) випадково опиняється на українському хуторі, де й чує історію про Хома. Юнак налаштований скептично і вирішує довести всім, що це лише казка.

Вій - Найкращі фільми про відьом