З чим носити чоловічі лофери: коричневі, з китицями, можна одягнути їх з шкарпетками

Лофери – різновид взуття без шнурків, яка має каблучок і виконана зі шкіри або замші. Спочатку така взуття була частиною військової форми британських моряків. Але у 60-70-х роках вона стала частиною ділового костюма європейців і американців. Перші моделі були виконані в темних тонах, сьогодні ж колірна палітра їх досить багата. Давайте з’ясуємо, з чим носити чоловічі лофери.

Існують різні види даної моделі взуття, які показано на фото:

– пені-лофери;

– класичні (венеціанські);

– лофери з китичками;

– з пряжкою;

– слипперы;

– лофери з бахромою.Як можна бачити – моделей цієї прекрасної взуття досить багато і перед покупкою варто подумати і визначитися, для яких саме цілей вам потрібні лофери. Адже від цього і буде завесеть вибір того чи іншого варіанту, хоча всі вони, безсумнівно, дуже гарні.

З чим носити чоловічі лофери залежить від їх виду. Це взуття є, скоріше, елементом стилю кежуал. Вона практична і досить зручна. Таке взуття можна надіти на побачення, в інститут або на ділову зустріч, необхідно тільки поєднувати їх з правильною одягом. Варто розглянути кожен вид в окремість, так як всі вони поєднуються з абсолютно різною одягом.

Пенні-лофери

Цей вид лоферов з’явився в 30-х роках 20 століття і вважався більше домашньої взуттям, яка не потребує будь-якого офіціозу. Їх відмінна риса – наявність поперечної шкіряного смужки на верхній частині туфель з ромбовидної прорізом.

Незважаючи на це, вони погано поєднуються з одягом домашнього плану. Не варто їх надягати з футболками, шортами, джинсами.

Зате вони відмінно поєднуються з костюми, сорочки, піджаки. Ця модель добре підходить чоловікам, які поки не визначилися, для чого їм все-таки необхідні лофери, так як вони підходять практично для будь-якого образу: від простого до ділового.

Венеціанські лофери

Вони з’явилися в Норвегії на початку 30-х років минулого століття. Це була робоча взуття для фермерів. На сьогоднішній день їх вигляд не зазнав сильних змін. Вони так само, як і раніше не мають зайвих деталей і залишаються досить лаконічними.

Це ні в якому разі не є недоліком, головне – вміло підбирати під них гардероб. Саме тому їх можна носити з вільної одягом у стилі кежуал (шорти, джинси, футболки, штани і сорочки).

Лофери з пензликами

Ця модель з’явилася після Другої світової війни. Вони можуть бути різного кольору, як чорного, так і коричневого, або ж світлих відтінків. Ці лофери добре виглядають як з джинсами, так і з костюмами. Ця модель, чесно кажучи, не є базовою, але якщо у чоловіка достатньо взуття, то це саме той варіант, щоб розбавити свою колекцію чимось не зовсім звичайним.

Лофери з пряжками

Їх відмітною рисою є наявність пряжки, розташованої поперек носка черевика. Цей вид більше всіх наближений зовні до класичної взуття. Вони найкраще підходять до одягу ділового стилю (костюми, сорочки, піджаки, штани та багато іншого). Не варто їх носити з футболками, шортами та інший одяг спортивного стилю.

Слипперы

Цей вид взуття довгий час був домашнім у знаті. У 60–х роках 20 століття вони стали популярними серед всіх верств населення. За виглядом вони нагадують тапочки, носити їх краще влітку.

Виготовляють їх звичайно з тканинного бархатистого матеріалу. Вони дуже стильні, головне – правильно поєднувати їх з базовими речами. Ці туфлі добре виглядають з сорочками, брюками, з простої домашньої одягом. Ділові ж костюми в даній ситуації не підходять.

Лофери з бахромою

Їх можна надягати з одягом ділового стилю. Вони добре виглядають з піджаками і брюками, а от з джинсами і шортами їх краще не одягати.

У чоловіків, найімовірніше, може виникнути питання: надягати лофери з шкарпетками чи без? Пенні-лофери і модель з пензликами слід завжди носити зі шкарпетками. Інші варіанти даного виду взуття можна носити, як душі завгодно (з шкарпетками або без).

Варто тільки пам’ятати декілька нюансів:

– не вдягати шкарпетки, якщо в ансамбль входять шорти;

– чорні моделі носити з чорними носками, світлі – зі світлими, інші варіації неприпустимі.

Крім того, з яким одягом варто їх носити, необхідно також знати, як правильно підбирати колірне поєднання даного виду взуття і одягу. Модель білого кольору, як вже було згадано раніше, необхідно носити з білими шкарпетками, одяг же може бути і світлих і яскравих кольорів. Білий колір, безсумнівно, універсальний, але не варто туфлі такого кольори поєднувати з темними відтінками і сірим.

Для чорних лоферов можливо поєднання тільки з одягом чорного кольору. Несмаком буде, якщо їх носити зі світлими або сірими речами.

Коричневі моделі добре підходять як до білих, так і чорних брюк і костюмів. Замша коричневого відтінку добре підходить до ансамблів пастельних тонів. Бежеві відтінки добре виглядають з джинсами і світлими сорочками.

Відео по темі статті