З чим носити чоловічі лофери: коричневі, з китицями, можна одягнути їх з шкарпетками

Лофери – різновид взуття без шнурків, яка має каблучок і виконана зі шкіри або замші. Спочатку така взуття була частиною військової форми британських моряків. Але у 60-70-х роках вона стала частиною ділового костюма європейців і американців. Перші моделі були виконані в темних тонах, сьогодні ж колірна палітра їх досить багата. Давайте з’ясуємо, з чим носити чоловічі лофери.

Існують різні види даної моделі взуття, які показано на фото:

– пені-лофери;

– класичні (венеціанські);

– лофери з китичками;

– з пряжкою;

– слипперы;

– лофери з бахромою.Як можна бачити – моделей цієї прекрасної взуття досить багато і перед покупкою варто подумати і визначитися, для яких саме цілей вам потрібні лофери. Адже від цього і буде завесеть вибір того чи іншого варіанту, хоча всі вони, безсумнівно, дуже гарні.

З чим носити чоловічі лофери залежить від їх виду. Це взуття є, скоріше, елементом стилю кежуал. Вона практична і досить зручна. Таке взуття можна надіти на побачення, в інститут або на ділову зустріч, необхідно тільки поєднувати їх з правильною одягом. Варто розглянути кожен вид в окремість, так як всі вони поєднуються з абсолютно різною одягом.

Пенні-лофери

Цей вид лоферов з’явився в 30-х роках 20 століття і вважався більше домашньої взуттям, яка не потребує будь-якого офіціозу. Їх відмінна риса – наявність поперечної шкіряного смужки на верхній частині туфель з ромбовидної прорізом.

Незважаючи на це, вони погано поєднуються з одягом домашнього плану. Не варто їх надягати з футболками, шортами, джинсами.

Зате вони відмінно поєднуються з костюми, сорочки, піджаки. Ця модель добре підходить чоловікам, які поки не визначилися, для чого їм все-таки необхідні лофери, так як вони підходять практично для будь-якого образу: від простого до ділового.