Як заплести французьку косу – покрокові фото

Як заплести французьку косу: покрокові фото

Французькі коси полюбили за елегантність, зручність та красу. У них можна повністю прибрати всі пасма, що стирчать, і навіть чубок, якщо вона хоча б середньої довжини. А все тому, що вони робляться впритул до шкіри. Відмінний вибір для ніжних вечірніх образів, на кожен день чи навіть у дорогу! Розповідаємо, як заплести французьку косу та які зачіски з нею бувають!

1. Класична французька коса

Рекомендуємо почати з базової схеми та освоїти її, а вже потім інші даватимуться легше. Товстіші пасма дають дуже м’яку та жіночну косу, а тонкі – пружну.

Як заплести класичну французьку косу

2. Французька коса на довге волосся

Якщо потрібно максимально якісно та високо зібрати волосся, батоготи французьку косу з тонких пасм. Це трохи довше, зате нічого точно не розтріплеться. З довгим прямим волоссям зачіска виходить дуже елегантною.

Як заплести французьку косу на довге волосся

3. Французька коса на коротке волосся

Заплести на коротке волосся одну гарну французьку косу навряд чи вийде. Рекомендуємо зробити дві і відвести їх по скронях вниз або до потилиці. Виходить дуже миле і зворушливе укладання на всі випадки життя.

Як заплести французьку косу на коротке волосся

4. Об’ємна французька коса

Щоб зробити плетіння більш об’ємним, не затягуй його надто туго, а наприкінці трохи розтягніть петлі. Не використовуй занадто сильних фіксуючих засобів, якщо потрібно – вистачить води.

Як заплести об'ємну французьку косу

5. Французька коса набік

Починай плетіння від середини чола, веди косу на скроню за вухо і закінчи збоку. Головне – акуратно підбирати волосся з протилежного боку, щоб воно не зіпсувалося. Рекомендуємо використовувати масажну щітку.

Як заплести французьку косу набік

6. Французька коса навпаки

Різниця зі звичайною французькою косою в тому, що пасма не захльостують одне одного, а проходять знизу. Виходить дуже ефектна об’ємна зачіска для любительок укладання.

Як заплести французьку косу навпаки