Найкрасивіші породи кішок – фото з назвами, описи порід

Найкрасивіші породи кішок у світі: фото з назвами

Кішки – це тварини, яких люблять і якими захоплюються мільйони людей у ​​всьому світі. Кожна з 20 найкрасивіших порід кішок, про які йтиметься нижче, викликає хвилю теплих почуттів, захоплення і любові. Якщо хочеш взяти собі кошеня, то зверни увагу саме на них!

1. Селкірк-рекс

Це щодо молода порода кішок, виведена 1987 року в США. Милі кучеряві створіння з добрим і поступливим характером миттєво завоювали серця професіоналів та простих людей у ​​всьому світі. За хутром селкірк-рекса доведеться ретельно доглядати, але воно того варте!

Селкірк-рекс - Найкрасивіші породи кішок

2. Мейн-кун

Якщо ти не можеш вирішити, кого тобі завести кота чи собаку, то заведи мейн-куна. Котиків цієї породи можна і навіть потрібно вигулювати на вулиці на повідку. Мейн-куни – великі і привабливі тварини, з пухнастою шерстю і кумедними пензликами на вушках. За характером вони флегматичні та добрі.

Мейн-кун - Найкрасивіші породи кішок

3. Німецький рекс

Кішки з короткою кучерявою, м’якою і дуже приємною на дотик шерсткою. Німецький рекс – це лагідний та ніжний друг. Він не стане обдирати шпалери і стрибати по шафах, оскільки має спокійний характер. Коти цієї породи вже кілька десятиліть користуються величезною популярністю у світі.

Німецький рекс - Найкрасивіші породи кішок

4. Бомбейська кішка

Витончена тварина, що дуже нагадує дику пантеру в мініатюрі. Шерсть кішок цієї породи глянсово-чорна, вона буквально переливається на сонце. Бомбейська кішка любить активний спосіб життя, тож тобі з нею ніколи не буде нудно!

Бомбейська кішка - Найкрасивіші породи кішок

5. Скоттіш-фолд

Скоттіш-фолд або шотландська висловуха кішка – дуже розумні, спокійні та врівноважені тварини, які не вимагають серйозного догляду, ласкаві та люблячі. Їхня візитна картка – це густа плюшева шерсть і великі очі з бурштиновим відтінком.

Скоттіш-фолд - Найкрасивіші породи кішок