Найкрасивіші породи кішок – фото з назвами, описи порід

Найкрасивіші породи кішок у світі: фото з назвами

Кішки – це тварини, яких люблять і якими захоплюються мільйони людей у ​​всьому світі. Кожна з 20 найкрасивіших порід кішок, про які йтиметься нижче, викликає хвилю теплих почуттів, захоплення і любові. Якщо хочеш взяти собі кошеня, то зверни увагу саме на них!

1. Селкірк-рекс

Це щодо молода порода кішок, виведена 1987 року в США. Милі кучеряві створіння з добрим і поступливим характером миттєво завоювали серця професіоналів та простих людей у ​​всьому світі. За хутром селкірк-рекса доведеться ретельно доглядати, але воно того варте!

Селкірк-рекс - Найкрасивіші породи кішок

2. Мейн-кун

Якщо ти не можеш вирішити, кого тобі завести кота чи собаку, то заведи мейн-куна. Котиків цієї породи можна і навіть потрібно вигулювати на вулиці на повідку. Мейн-куни – великі і привабливі тварини, з пухнастою шерстю і кумедними пензликами на вушках. За характером вони флегматичні та добрі.

Мейн-кун - Найкрасивіші породи кішок

3. Німецький рекс

Кішки з короткою кучерявою, м’якою і дуже приємною на дотик шерсткою. Німецький рекс – це лагідний та ніжний друг. Він не стане обдирати шпалери і стрибати по шафах, оскільки має спокійний характер. Коти цієї породи вже кілька десятиліть користуються величезною популярністю у світі.

Німецький рекс - Найкрасивіші породи кішок

4. Бомбейська кішка

Витончена тварина, що дуже нагадує дику пантеру в мініатюрі. Шерсть кішок цієї породи глянсово-чорна, вона буквально переливається на сонце. Бомбейська кішка любить активний спосіб життя, тож тобі з нею ніколи не буде нудно!

Бомбейська кішка - Найкрасивіші породи кішок

5. Скоттіш-фолд

Скоттіш-фолд або шотландська висловуха кішка – дуже розумні, спокійні та врівноважені тварини, які не вимагають серйозного догляду, ласкаві та люблячі. Їхня візитна картка – це густа плюшева шерсть і великі очі з бурштиновим відтінком.

Скоттіш-фолд - Найкрасивіші породи кішок

6. Регдолл

У перекладі з англійської назва породи означає «ганчір’яна лялька». Кішки регдолл мають м’який характер, якщо посадити їх на коліна і погладити, вони відразу ж розслабляються і лягають. Такий вихованець принесе тобі море задоволення та насолоди від спілкування з ним. До того ж ці котики дуже чарівні та милі!

Регдолл - Найкрасивіші породи кішок

7. Сибірська кішка

Ця порода кішок із незалежним царственим характером, але при цьому любить ласку та прив’язується до господаря. Розкішна шерсть, різноманітне забарвлення, гармонійна статура цінуються любителями котів у всьому світі. Сибірські кішки дуже розумні, грайливі та невибагливі, легко привчаються до лотка і чудово ловлять мишей.

Сибірська кішка - Найкрасивіші породи кішок

8.Екзотична короткошерста кішка

Екзотична короткошерста кішка ідеально підійде тим, хто обожнює перську породу, але не має можливості піклуватися про довгу, постійно збивається на шматки,вовни. «Екзоти» – короткошерсті коти, прості у догляді, дуже лагідні та грайливі.

Екзотична короткошерста - Найкрасивіші породи кішок

9. Турецька ангора

Кішки цієї породи легко адаптуються до різних умов життя. У турецької ангори м’яка довга або напівдовга вовна, мигдалеподібні очі, гармонійна та гнучка статура. Це розумні та ласкаві вихованці, які не завдадуть зайвого клопоту.

Турецька ангора - Найкрасивіші породи кішок

10. Бенгальська кішка

Ще один «кото-пісок» у котячому світі. Велика, довгонога, мускулиста кішка з міцною статурою. Бенгальські коти мають дуже красиве золотисте або сріблясте забарвлення з плямами, як у диких тварин. Нерідко котиків цієї породи називають «снігові леопарди».

Бенгальська кішка - Найкрасивіші породи кішок

11.Норвезька лісова кішка

Цей пухнастий мисливець позбавить твій будинок не тільки від мишей, а й від мух та інших комах. Норвезьких кішок відрізняє сильно розвинений мисливський інстинкт, але вони не позбавлені доброти та любові до ласки.

Норвезька лісова - Найкрасивіші породи кішок

12. Тойгер

Самий справжній маленький тигр у світі котів! У тойгерів коротка глянсова вовна з екзотичним смугастим забарвленням. Але не варто думати, що кішки цієї породи дикі та неприборкані. Насправді, «домашній тигр» володіє доброю, лагідною та врівноваженою вдачею.

Тойгер - Найкрасивіші породи кішок

13. Американський керл

У котів цієї породи унікальна форма вух. Вушна раковина загнута назад. Також їх цінують за щільне, але м’яке і шовковисте хутро. Візьми одного разу американського керла на ручки, і ти зрозумієш, що це кохання на все життя. Так стверджують щасливі господарі цих граціозних та добрих домашніх вихованців.

Американський керл - Найкрасивіші породи кішок

14. Кенійська лісова кішка

Кенійську кішку також називають «сококом» або «соуком». У них довгі лапи, струнке підтягнуте тіло, великі вуха з пензликами та гнучкий хвіст із чорним кінчиком. Не дивись їй у вічі, вона тебе загіпнотизує! Справа в тому, що в залежності від настрою колір очей кенійської лісової кішки змінюється від зеленого до насичено-бурштинового. Дивовижне видовище!

Кенійська лісова - Найкрасивіші породи кішок

15. Теннесійський рекс

Теннесійського рексу можна дізнатися за закругленими на кінцях вушних раковинах. Це вальяжні, великі та граціозні кішки. Шерсть у них кучерява по всьому тілу, проте вона не звалюється на шматки і не схильна до випадання.

Теннесійський рекс - Найкрасивіші породи кішок

16. Кільцехвоста кішка

Кільцехвоста кішка або американський рінгтейл – поки що ця порода офіційно не визнана у світі. Але це не впливає на її популярність. Все ж таки закручений у колечко хвостик – дивовижна особливість у світі котячих.Причому хвіст дуже гнучкий, іноді може закручуватися в спіраль. Також американський рінгтейл здатний просто покласти свій хвіст собі на спину та ходити. Однозначно, це одна з найунікальніших і найкрасивіших порід!

Кільцехвоста кішка - Найкрасивіші породи кішок

17. Пуделькет

У жилах пуделькету тече кров дуже великої кількості порід кішок. В результаті вийшли тварини з кучерявою шерсткою, що дуже нагадує каракуль. Пуделькет по статурі схожий на породу девон-рекс, а вушка у нього, як у шотландських висловухих котів, або прямостоячі.

Пуделькет - Найкрасивіші породи кішок

18. Охос азулес (Блакитноока кішка)

Породу офіційно визнано лише у 2004 році. Яскраві блакитно-блакитні очі – головна особливість охос-азулес. Важливо, щоб у забарвленні кота не було білих плям, оскільки це є недоліком!

Охос азулес, Блакитноока кішка - Найкрасивіші породи кішок

19. Шоколадний йорк

Кішки цієї красивої породи мають довгу пухнасту шерстю шоколадного забарвлення. Шоколадний йорк здивує тебе мигдалеподібним розрізом очей зеленого або золотистого відтінку, пропорційною статурою та добрим характером.

Шоколадний йорк - Найкрасивіші породи кішок

20. Каракал

У давнину каракали були вірними супутниками знатних мисливців, вони чудово ловили птахів та зайців. Сьогодні кішок цієї породи приручили настільки, що вони чудово почуваються у просторих будинках та квартирах. Зовні каракал нагадує маленьку рись, це дуже спритні та граціозні тварини, але поступливі та ласкаві за характером. Каракали не вміють муркотіти – звуки, які вони видають, більше схожі на цвірінькання птахів.

Каракал - Найкрасивіші породи кішок