Найкрасивіші квіти у світі – 30 фото з назвами (каталог)

Найкрасивіші квіти у світі: 30 фото з назвами

У світі існують сотні тисяч різновидів квітів, і кожен із них хороший по-своєму. Найкрасивіші з них точно заслуговують на увагу! Ми спеціально вибрали 30 різновидів та хочемо познайомити тебе з ними ближче. Показуємо фото, ділимося назвами та цікавими фактами!

1. Альстромерія

Альстромерії – це розкішні перуанські лілії, які начебто зійшли зі сторінок казки. У природі налічується близько п’ятдесяти унікальних сортів, які люблять цінителі незвичайної флори. До речі, у букеті вони зберігають свою дивовижну красу цілих два тижні.

Альстромерія - Найкрасивіші квіти у світі

2. Колумбійський аквілегія

Ефектна квітка начебто складається з двох: зірки-підкладки та середини-воронки. Існує більше сотні різновидів усіх відтінків білого, фіолетового чи вишневого.

Колумбійський аквілегія - Найкрасивіші квіти у світі

3. Гортензія

З одного боку, гортензія – давно постійний житель наших садів. Великі різнокольорові суцвіття миттєво привертають увагу і перетворюють ділянку. А всього достатньо дотримуватися режиму поливу і своєчасно удобрювати гортензію.

Гортензія - Найкрасивіші квіти у світі

4. Аморфофаллус титанічний

Незвичайну індонезійську квітку складно знайти навіть на її батьківщині – в індонезійських лісах. Але не можна не згадати його у добірці ефектних та незвичайних кольорів. Це величезний кущ із такими ж величезними бутонами, що нагадують лілії.

Аморфофаллус титанічний - Найкрасивіші квіти у світі

5. Африканська маргаритка

Незвичайна квітка із сімейства Календулових відрізняється химерною формою пелюсток, немов скручених у трубочки. Близько п’яти десятків сортів відрізняються забарвленнями, включаючи елегантні градієнти. Африканські маргаритки воліють тепло і більше сонця.

Африканська маргаритка - Найкрасивіші квіти у світі