Найкрасивіші квіти у світі – 30 фото з назвами (каталог)

Найкрасивіші квіти у світі: 30 фото з назвами

У світі існують сотні тисяч різновидів квітів, і кожен із них хороший по-своєму. Найкрасивіші з них точно заслуговують на увагу! Ми спеціально вибрали 30 різновидів та хочемо познайомити тебе з ними ближче. Показуємо фото, ділимося назвами та цікавими фактами!

1. Альстромерія

Альстромерії – це розкішні перуанські лілії, які начебто зійшли зі сторінок казки. У природі налічується близько п’ятдесяти унікальних сортів, які люблять цінителі незвичайної флори. До речі, у букеті вони зберігають свою дивовижну красу цілих два тижні.

Альстромерія - Найкрасивіші квіти у світі

2. Колумбійський аквілегія

Ефектна квітка начебто складається з двох: зірки-підкладки та середини-воронки. Існує більше сотні різновидів усіх відтінків білого, фіолетового чи вишневого.

Колумбійський аквілегія - Найкрасивіші квіти у світі

3. Гортензія

З одного боку, гортензія – давно постійний житель наших садів. Великі різнокольорові суцвіття миттєво привертають увагу і перетворюють ділянку. А всього достатньо дотримуватися режиму поливу і своєчасно удобрювати гортензію.

Гортензія - Найкрасивіші квіти у світі

4. Аморфофаллус титанічний

Незвичайну індонезійську квітку складно знайти навіть на її батьківщині – в індонезійських лісах. Але не можна не згадати його у добірці ефектних та незвичайних кольорів. Це величезний кущ із такими ж величезними бутонами, що нагадують лілії.

Аморфофаллус титанічний - Найкрасивіші квіти у світі

5. Африканська маргаритка

Незвичайна квітка із сімейства Календулових відрізняється химерною формою пелюсток, немов скручених у трубочки. Близько п’яти десятків сортів відрізняються забарвленнями, включаючи елегантні градієнти. Африканські маргаритки воліють тепло і більше сонця.

Африканська маргаритка - Найкрасивіші квіти у світі

6. Газанія

Газанія – це ефектні африканські ромашки з великими строкатими суцвіттями. Пелюстки покриті хитромудрими багатобарвними візерунками, але вони обов’язково вимагають багато сонця, інакше бутони просто закриваються.

Газанія - Найкрасивіші квіти у світі

7. Лілія

Класичні лілії з найделікатнішими променями-пелюстками називаються зоряними. Яскраві різнокольорові квіти з довгими тичинками розкриваються до 18 см у діаметрі.

Лілія - ​​Найкрасивіші квіти у світі

8. Кадупул

На рідній Шрі-Ланці кадупул вважається священним, а побачити його цвітіння – це знак найбільшої удачі. Зірвати бутон кадупула неможливо, щоб не зашкодити ніжні пелюстки. При тому, що ця квітка ніколи не продавалася, вона вважається найдорожчою у світі.

Кадупул - Найкрасивіші квіти у світі

9. Дендробіум

Дендробіум відноситься до Орхіднихі буквально живе на деревах, за що й одержав свою назву. Як не дивно, рідку квітку можна виростити навіть у квартирі у звичайному горщику.

Дендробіум - Найкрасивіші квіти у світі

10. Лаванда

Досить один раз побачити лавандове поле, щоби сумнівів у її неповторній красі більше не виникало. Лаванді потрібно багато світла, сухий пухкий ґрунт та рясний полив.

Лаванда - Найкрасивіші квіти у світі

11. Гавайський імбир

Ще одна екзотична квітка в цьому списку має кілька імен: пурпурна альпінія, штраус плюм та інші. За достатньої вологості острівний мешканець повільно зростає, але вже через кілька років вибухає буянням величезних кольорів.

Гавайський імбир - Найкрасивіші квіти у світі

12. Лантана

Дивовижний вічнозелений чагарник родом з Колумбії привертає увагу ефектними великими суцвіттями та незвичайною формою пелюсток. Дивно, але на батьківщині лантану вважається звичайним бур’яном.

Лантана - Найкрасивіші квіти у світі

13. Білий лотос

Не дарма саме лотос – визначний символ східної культури, наділений сакральними властивостями. Це водна рослина, тому її використовують для прикрашання водойм у ландшафтних композиціях.

Білий лотос - Найкрасивіші квіти у світі

14. Гіацинт

За легендою ефектні гіацинти названі на честь гарного юнака Гіацинта, котрий став коханим Аполлона. Його погубив бог вітру з ревнощів, адже юнак завжди залишався холодним до інших. Сумний Аполлон перетворив кров коханого на гарні квіти.

Гіацинт - Найкрасивіші квіти у світі

15. Нарцис

Ефектні біло-золотисті нарциси втілюють саму красу, а також легкість та чесність. Є багато химерних сортів, абсолютно невибагливих до ґрунту та догляду.

Нарцис - Найкрасивіші квіти у світі

16. Калла

Делікатні кали настільки гарні у своїй простій красі, що їх просто неможливо проігнорувати. Але вони обов’язково вимагають акуратного поводження, тому що насправді калли досить токсичні.

Калла - Найкрасивіші квіти у світі

17. Біла чапля

Це незвичайна далекосхідна орхідея, яка справді нагадує оперення білого птаха в польоті. Досвідчені квітникарі можуть виростити її в квартирі, але потрібно дуже уважно стежити за вологістю, навіть узимку.

Біла чапля - Найкрасивіші квіти у світі

18. Гібіскус

Розкішний гібіскус не просто так названий символом влади, гордості та пошани, а його благородна краса тут не на останньому місці. Кожен сорт має свої особливості, і більшість з них легко приживаються в наших широтах.

Гібіскус - Найкрасивіші квіти у світі

19.Пасифлора

ЯскравуПасифлору з строкатими квітами до 10 см у діаметрі ще прозвали кавалерійською зіркою. У природі це невибаглива ліана, тому її легко виростить навіть удома. До речі, пасифлора має смачні плоди-ягоди, які можна також отримати при правильному виборі насіння.

Пасифлора - Найкрасивіші квіти у світі

20. Бромелія

Екзотична бромелія примітна унікальною глибокою чашкою і строкатим забарвленням. Вона поширена в Латинській Америці та східній Індії, так що любить вологість та тепло.

Бромелія - ​​Найкрасивіші квіти у світі

21. Дицентра чудова

Розкішну дицентру за дивовижну форму суцвіття прозвали серцевою квіткою або «Розбитим серцем». Невибагливий багаторічник легко уживається в наших садах і цвіте із середини травня до червня.

Дицентра чудова - Найкрасивіші квіти у світі

22.Протея

Екзотична протея виглядає так незвичайно завдяки кольоровому листю, яке обрамляє пишне суцвіття. У м’якому кліматі протею можна вирощувати в саду як досить невибагливий багаторічник. У північних широтах вона добре почувається в оранжереях.

Протея - Найкрасивіші квіти у світі

23. Жоржини

Жоржини чудово знайомі в наших широтах, але це ніяк не применшує їхню красу. Великі фактурні суцвіття всіх кольорів веселки на високих стеблах ідеально прикрашають садові композиції та букети.

Жоржини - Найкрасивіші квіти у світі

24. Бругмансія

Непримітний чагарник цікавий великими квітами-трубками. У них виразний солодкий аромат та яскраві кольори, від рожевого до зеленого. У помірних широтах бругмансія кольору з весни до осені.

Бругмансія - Найкрасивіші квіти у світі

25. Стреліція

Незвичайна назва відображає суть та особливу динамічну форму квітки.У народі його прозвали «Райською пташкою», адже пелюстки справді нагадують оперення тропічних птахів. У нас південноафриканська стрілиція зустрічається в оранжереях чи у вигляді кімнатних рослин.

Стреліція - Найкрасивіші квіти у світі

26. Східний мак

Класичний великий червоний мак століттями надихав художників та поетів. Він абсолютно невибагливий до умов і чудово почувається навіть під час посухи у розпал літа.

Східний мак - Найкрасивіші квіти у світі

27. Крокуси

Квіти крокуса або шафрану дуже популярні на клумбах, тому багато хто вже просто не звертає на них уваги. Але ви придивитеся до унікальних квітів-стаканчиків і дивовижних кольорів! Приправа шафран робиться саме з приймок цієї рослини.

Крокуси - Найкрасивіші квіти у світі

28. Лікоріс

Вигадливий лікоріс одразу впадає у вічі за рахунок яскравого забарвлення та незвичайної особливості: квіти та листя знаходяться на різних стеблах.Лікоріс потребує піщаного ґрунту, хорошого дренажу та температури близько 20 градусів.

Лікоріс - Найкрасивіші квіти у світі

29. Запашний горошок

У це складно повірити, але це ще й дивовижна ніжна квітка. У нього тонкий солодкий аромат, а ще він дуже популярний у косметичній та парфумерній промисловості.

Запашний горошок - Найкрасивіші квіти у світі

30. Канна

Дивовижна канна нагадує лілію, хоча по суті нею не є. Є близько дев’ятнадцяти різновидів, і особливо цікаві серед них – двоколірні, з кольоровою серединою та облямівкою.

Канна - Найкрасивіші квіти у світі