Квітка канна (60 фото) – види, правильний догляд та посадка

Квітка канна (60 фото): види, правильний догляд та посадка

Тропічна квітка канна – один із найяскравіших та найекзотичніших жителів саду. У нього декоративні листя і такі ж декоративні квіти, за що його і люблять квітникарі у всьому світі. На промисловості канна – джерело цінного крохмалю. І сьогодні ми хочемо розповісти про неї детальніше!

Загальна інформація

Канна є однойменною родиною, і має багато спільного зі звичним нам імбиром. До Європи її завезли моряки із теплих регіонів Америки та Азії. Стебло канни нагадує очерет, і саме так з грецької перекладається її назва.

Існує легенда, що канна – вогненна квітка, що символізує початок війни. І справді, її червоні пелюстки нагадують язики полум’я. Потужне крохмале кореневища рослини дозволяє йому адаптуватися до різних умов.

Листя канни з сріблястим нальотом можуть бути не тільки зеленими, а й синюватими, червоними або фіолетовими. Квітки трохи нагадують гладіолус або орхідеї, і можуть потягатися з ними по красі. Середній розмір – до 8 см.

Канну можна вирощувати не лише у відкритому ґрунті, а й у горщиках. Основні особливості догляду залишаються тими ж, але в кімнаті вона не так примхлива, рідше хворіє і завдає менше клопоту.

Спільна інформація

Види канни

Традиційно канни – червоні, але за роки роботи селекціонерам вдалося вивести багато кольорових сортів. Всі вони відрізняються довгим цвітінням та дивовижною красою.

Індійська канна

Очевидно з назви, що прибула вона до нас із Індії. Це повільнозростаючий багаторічник з прямим стеблом висотою до 2 м. Від нього розходяться широке щільне листя завдовжки і великі трубчасті квітки.

Індійська канна