Кращі сорти огірків для Підмосковя – фото, назви та описи (каталог)

Найкращі сорти огірків для Підмосков'я: фото, назви та описи ( каталог)

Змінний клімат Підмосков’я диктує свої правила для городників та фермерів. Добре, що умови дозволяють збирати багатий і стабільний урожай. Але потрібно одразу правильно вибрати стійкі види. Ділимося каталогом кращих сортів огірків для Підмосков’я з фото, назвами та описами!

Найвищі сорти огірків для Підмосков’я

Урожайні сорти огірків дозволяють збирати з одного квадрата до 16 кг плодів і навіть більше. Дуже привабливо!

Дачник

Ранній гібрид можна вирощувати у відкритому ґрунті або у теплицях. Він високий і невибагливий, але потребує запилення бджолами. Висаджувати можна у травні, коли вже точно немає заморозків.

Дачник - найвищі врожайні сорти огірків для Підмосков'я

Амур

Ультраранний гібрид добре адаптований до умов середньої смуги. Він починає плодоносити приблизно через 37-40 днів від повного сходу.

Амур - найвищі врожайні сорти огірків для Підмосков'я

Біла ніч

Врожайний гібрид дає темно-зелені огірки середнього розміру, до 9 см. Поверхня плодів виражена горбиста, а м’якуш щільний, але дуже смачний.

Біла ніч - Найвищі врожайні сорти огірків для Підмосков'я

Коринто

Цей дуже врожайний сорт огірків максимально розкриває свій потенціал у теплицях. Рослина досить потужна, дає великі циліндричні плоди завдовжки до 22 см.

Коринто - найвищі врожайні сорти огірків для Підмосков'я

Геркулес

Салатний сорт дає великі плоди до 17 см і вагою до 170 г. Він цінується не лише за врожайність, а й за відмінні товарні якості, а ще – за стійкість до мозаїки та плямистостей.

Геркулес - Найвищі врожайні сорти огірків для Підмосков'я

Ранні сорти огірків для Підмосков’я

Ранні сорти хороші тим, що дуже швидко дозрівають. В середньому потрібно близько 45 днів, хоч і справжні рекордсмени, які встигають за 39-40 днів.

Алтайський ранній

Сорт адаптований навіть до Північних регіонів, тому він чудово почувається у відкритому ґрунті у Підмосков’ї. Дрібногорбчасті плоди акуратної овальної форми виростають до 10 см.

Алтайський ранній - Ранні сорти огірків для Підмосков'я