Молоді чоловіки російських зірок старше 45

Як виглядають молоді чоловіки російських зірок старші 45

Вік – не завада для кохання, і російські зірки довели це на практиці. Роман Алли Пугачової та Максима Галкіна свого часу наробив багато галасу. Але це зовсім не єдина пара, яку не зупинила різниця у віці. Розповідаємо про молодих чоловіків наших знаменитостей за 45!

1. Євгенія Дмитрієва (47 років) та Володимир Кіммельман (28 років)

Історія кохання цієї пари нагадує чи мелодраму, чи романтичну комедію. А річ у тому, що Володимир – колишній студент Євгенії. Але це не заважає їм уже десять років жити у шлюбі. Більше того, у пари двоє дітей – 9-річний син Марк та півторарічна донька Марія.

Євгенія Дмитрієва та Володимир Кіммельман

2. Світлана Пермякова (48 років) та Максим Скрябін (28 років)

Телеведуча, діджей і зірка КВК вже одного разу була одружена, але шлюб розвалився. У цей час вона несподівано познайомилася з юним Максимом Скрябіним, який став її помічником, потім – директором, а згодом – цивільним чоловіком та батьком дочки Варвари. Непогане кар’єрне зростання!

Світлана Пермякова та Максим Скрябін

3. Лера Кудрявцева (49 років) та Ігор Макаров (32 роки)

Важко повірити, що чарівній блондинці вже 49 років, настільки добре вона завжди виглядає у кадрі. От і успішний хокеїст Макаров навіть не став замислюватися над дурними забобонами. Пара одружилася ще у 2013 році, і благополучно вирощує доньку Машу.

Лера Кудрявцева та Ігор Макаров

4. Нонна Гришаєва (49 років) та Олександр Нестеров (36 років)

Актори постійно зустрічалися на заходах, потоваришували і регулярно телефонували. Забавно, що це мама Гришаєвої порадила Нонні придивитися до хлопця. Щоб остаточно переконатися, що вік для них не завада, вистачило однієї спільної відпустки в Таїланді. І буквально через півроку після нього пара одружилася, а невдовзі народився їхній син.

Нонна Гришаєва та Олександр Нестеров