Молоді чоловіки російських зірок старше 45

Як виглядають молоді чоловіки російських зірок старші 45

Вік – не завада для кохання, і російські зірки довели це на практиці. Роман Алли Пугачової та Максима Галкіна свого часу наробив багато галасу. Але це зовсім не єдина пара, яку не зупинила різниця у віці. Розповідаємо про молодих чоловіків наших знаменитостей за 45!

1. Євгенія Дмитрієва (47 років) та Володимир Кіммельман (28 років)

Історія кохання цієї пари нагадує чи мелодраму, чи романтичну комедію. А річ у тому, що Володимир – колишній студент Євгенії. Але це не заважає їм уже десять років жити у шлюбі. Більше того, у пари двоє дітей – 9-річний син Марк та півторарічна донька Марія.

Євгенія Дмитрієва та Володимир Кіммельман

2. Світлана Пермякова (48 років) та Максим Скрябін (28 років)

Телеведуча, діджей і зірка КВК вже одного разу була одружена, але шлюб розвалився. У цей час вона несподівано познайомилася з юним Максимом Скрябіним, який став її помічником, потім – директором, а згодом – цивільним чоловіком та батьком дочки Варвари. Непогане кар’єрне зростання!

Світлана Пермякова та Максим Скрябін

3. Лера Кудрявцева (49 років) та Ігор Макаров (32 роки)

Важко повірити, що чарівній блондинці вже 49 років, настільки добре вона завжди виглядає у кадрі. От і успішний хокеїст Макаров навіть не став замислюватися над дурними забобонами. Пара одружилася ще у 2013 році, і благополучно вирощує доньку Машу.

Лера Кудрявцева та Ігор Макаров

4. Нонна Гришаєва (49 років) та Олександр Нестеров (36 років)

Актори постійно зустрічалися на заходах, потоваришували і регулярно телефонували. Забавно, що це мама Гришаєвої порадила Нонні придивитися до хлопця. Щоб остаточно переконатися, що вік для них не завада, вистачило однієї спільної відпустки в Таїланді. І буквально через півроку після нього пара одружилася, а невдовзі народився їхній син.

Нонна Гришаєва та Олександр Нестеров

5. Альона Хмельницька (49 років) та Олександр Синюшин (37 років)

Після розлучення з Тиграном Кеосаяном у житті актриси настав непростий період.Саме на вечірці в Ніцці вона зустрічає бізнесмена Олександра. Закоханість пішла на користь – жінка пострункішала і повеселішала буквально на очах. Діти тепло прийняли нового коханого мами, і жодних конфліктів через різницю у віці не виникало.

Олена Хмельницька та Олександр Синюшин

6. Яна Рудковська (45 років) та Євген Плющенко (37 років)

Сім’я Рудковських-Плющенків із сином Сашком завжди виглядає дуже гармонійною та щасливою на спільних фото. Фігурист та олімпійський чемпіон, Плющенко стверджував, що раніше волів дівчат молодших, але мудрість Яни його підкорила. Познайомилися вони під час підготовки виступу підопічного Рудковської – Діми Білана на Євробаченні-2008.

Яна Рудковська та Євген Плющенко

7. Надія Бабкіна (70 років) та Євген Гор (40 років)

Пара не розписана офіційно, але їхні стосунки – справжній феномен. Ось уже 17 років вони разом, і всі ці роки Гор стверджує, що ніколи не одружується. Євген має свій бізнес, нерухомість і гастролі, а ще – повну байдужість до критиків та уїдливих коментаторів.

Надія Бабкіна та Євген Гор