Квіти, схожі на півонії – назви та фото (каталог)

Квіти, схожі на півонії: назви та фото (каталог)

Кожен новий сезон розкішні півонії захоплюють все більше людей. Вони продаються в будь-якому квітковому магазині, а дачники та садівники дедалі частіше вирощують їх на ділянках. Але що робити, якщо півонії давно і добре тобі знайомі, а хочеться чогось новенького? Спеціально для тебе ми підібрали 25 схожих кольорів!

1. Півоноподібна троянда

Разом з трояндовими півонами, звичайно ж, є і піоноподібні троянди. Це порівняно нове досягнення селекціонерів і особливо хороші гібридні сорти.

Півоноподібна троянда - Квіти схожі на півонії

2. Махрова мальва

Росла махрова мальва радує великими квітами піоніду у великій кількості. Їхня особливість – довші пелюстки, найчастіше – у біло-рожевій або червоно-жовтій гамі.

Махрова мальва - Квіти схожі на півонії

3.Махровий тюльпан

Махрові тюльпани так і називають піоноподібними за характерну форму бутонів. Це ціла група сортів з різними термінами цвітіння, тому можна скомпонувати варіант для себе.

Махровий тюльпан - Квіти схожі на півонії

4. Ранункулюс

Пишні бутони можуть бути всіх можливих відтінків – і ніжних пастельних, і дуже яскравих насичених. Він цвіте практично все літо, а окремі сорти – навіть частина осені.

Ранункулюс - Квіти схожі на півонії

5. Махрова бегонія

Несподіваний гість у цьому списку – махрова бегонія. Але її великі квіти-чаші можуть розпускатися до 15 см і справді нагадують пишні багатошарові півонії.

Махрова бегонія - Квіти схожі на півонії

6. Троянда Eden Rose

У цієї троянди дуже великі махрові квіти, які розкриваються практично у кулю. А ще їй властивий дуже тонкий та ніжний аромат із тривалим періодом цвітіння.

Роза Eden Rose - Квіти схожі на півонії

7. Махрова гвоздика

На перший погляд гвоздика з півонями не має практично нічого спільного, але зверни увагу на махрові сорти. Серед них є досить високі і зовсім крихітні, для клумб або замість ґрунтопокривних рослин.

Махрові гвоздики - Квіти схожі на півонії

8. Роза Остіна

Остіна – це гібрид британського селекціонера, який хотів відродити моду на старовинні англійські троянди. Йому вдалося, і дітище назвали на його честь.

Роза Остіна - Квіти схожі на півонії

9. Тюльпан Анжеліка

Квіти цього сорту не такі об’ємні, як у інших махрових побратимів. Але ніжний і переливчастий біло-рожевий відтінок практично тон у тон потрапляє з такими ж півонії.

Тюльпан Анжеліка - Квіти схожі на півонії

10. Півоноподібний мак

Ще селекційний різновид, який вивели спеціально дляімітації півонії. Тому з усього списку тут одна з найявніших подібностей завдяки тонким махровим пелюсткам у величезній кількості.

Півоновидний мак - Квіти схожі на півонії

11. Гвоздика Шабо

Це конкретний сорт має максимальну схожість з півонії, адже у нього дуже густі та фактурні пелюстки. На одній втечі відкривається одразу кілька кольорів, що надає ще більше візуального об’єму.

Гвоздика Шабо - Квіти схожі на півонії

12. Тюльпан Помаранчева Принцеса

Окрім химерного піоноподібного бутону, цьому сорту властивий ще дуже ефектний помаранчевий відтінок. Знайти півонії такого кольору буде досить проблематично, а ось тюльпани є.

Тюльпан Помаранчева Принцеса - Квіти схожі на півонії

13. Махровий нарцис

Хоча у нарциса і дуже характерна зовнішність, але навіть серед них є сорти, що нагадують півонії. Зверніть увагу на махрові первоцвіти, які добре ростуть у контейнерах та на клумбах.

Махровий нарцис - Квіти схожі на півонії

14. Тюльпан Зізані

У бутонах Зізані взагалі досить складно впізнати тюльпан, тому садівники-новачки часто вважають її зовсім іншою квіткою. І, як не дивно, ця квітка справді нагадує невеликі півонії.

Тюльпан Зізані - Квіти схожі на півонії

15. Нарцис Клумба

Цьому сорту властиві об’ємні та виразні квіти, серединка яких цілком нагадує півонії. Зате розквітне ефектний первоцвіт набагато раніше.

Нарцис Клумба - Квіти схожі на півонії

16. Півоноподібна астра

Різні сорти астр дуже відрізняються між собою, і тобі потрібні найпишніші і найгустіші з них. Хоча структура пелюсток і не надто нагадує півонія, але форма та обсяг цілком характерні.

Півоноподібна астра - Квіти схожі на півонії

17. Китайська астра

Окрім класичних сортів, обов’язково звернути увагу прицільно на китайську астру. Це невеликі та компактні кущики з великими кулястими квітами до 10 см діаметром.

Китайська астра - Квіти схожі на півонії

18. Тюльпан Міранда

Бутони Міранди розкриваються дуже великими, напівсферичними та переважно червоними кольорами. Їх часто вирощують під зрізання, і пишний букет легко потягається з півонії.

Тюльпан Міранда - Квіти схожі на півонії

19. Еустома

Сорти еустоми нагадують відразу кілька інших садових квітів, і півонії беззастережно серед них. Особливо зверніть увагу на повністю розпущені білі та рожеві бутони.

Еустома - Квіти схожі на півонії

20. Камелія

Маленький чайний декоративний чагарник дуже крихітний і ледве витягується до 20 див.Камелія цвіте взимку, поки решта рослин залишається в стані спокою, чим і приваблює.

Камелія - ​​Квіти схожі на півонії

21. Нарцис Флаєр

Сорт славиться пишними та великими бутонами, які відразу ж кидаються в очі анітрохи не менше півонії. Зате нарцис почне тішити цвітінням набагато раніше.

Нарцис Флайєр - Квіти схожі на півонії

22. Крупноквіткова хризантема

Тобі потрібні окремі сорти великоквіткової хризантеми, бутони яких при розкритті справді нагадують великі півонії. Це декоративні осінні квіти, які ідеально підходять для зрізання.

Крупноквіткова хризантема - Квіти схожі на півонії

23. Троянда Sweet Juliet

Ще один сорт троянди у цьому списку приваблює не лише пишним бутоном із величезною кількістю пелюсток. Вона має чудовий і яскраво виражений запах, який заповнює сад на все літо.

Роза Sweet Juliet - Квіти схожі на півонії

24. Помпонна хризантема

Це ціла категорія хризантем, яка отримала таку назву за рахунок характерної форми бутонів. Особливо цікаво виглядають сорти із трубчастими пелюстками різних відтінків.

Помпонна хризантема - Квіти схожі на півонії

25. Шипшина

Хоча квіти шипшини або травневої троянди і набагато менші, але за структурою бутону вони теж нагадують півонії. Великі та об’ємні кущі всипані ніжними рожевими квітами.

Шипшина - Квіти схожі на півонії