Квіти, схожі на півонії – назви та фото (каталог)

Квіти, схожі на півонії: назви та фото (каталог)

Кожен новий сезон розкішні півонії захоплюють все більше людей. Вони продаються в будь-якому квітковому магазині, а дачники та садівники дедалі частіше вирощують їх на ділянках. Але що робити, якщо півонії давно і добре тобі знайомі, а хочеться чогось новенького? Спеціально для тебе ми підібрали 25 схожих кольорів!

1. Півоноподібна троянда

Разом з трояндовими півонами, звичайно ж, є і піоноподібні троянди. Це порівняно нове досягнення селекціонерів і особливо хороші гібридні сорти.

Півоноподібна троянда - Квіти схожі на півонії

2. Махрова мальва

Росла махрова мальва радує великими квітами піоніду у великій кількості. Їхня особливість – довші пелюстки, найчастіше – у біло-рожевій або червоно-жовтій гамі.

Махрова мальва - Квіти схожі на півонії

3.Махровий тюльпан

Махрові тюльпани так і називають піоноподібними за характерну форму бутонів. Це ціла група сортів з різними термінами цвітіння, тому можна скомпонувати варіант для себе.

Махровий тюльпан - Квіти схожі на півонії

4. Ранункулюс

Пишні бутони можуть бути всіх можливих відтінків – і ніжних пастельних, і дуже яскравих насичених. Він цвіте практично все літо, а окремі сорти – навіть частина осені.

Ранункулюс - Квіти схожі на півонії

5. Махрова бегонія

Несподіваний гість у цьому списку – махрова бегонія. Але її великі квіти-чаші можуть розпускатися до 15 см і справді нагадують пишні багатошарові півонії.

Махрова бегонія - Квіти схожі на півонії

6. Троянда Eden Rose

У цієї троянди дуже великі махрові квіти, які розкриваються практично у кулю. А ще їй властивий дуже тонкий та ніжний аромат із тривалим періодом цвітіння.

Роза Eden Rose - Квіти схожі на півонії

7. Махрова гвоздика

На перший погляд гвоздика з півонями не має практично нічого спільного, але зверни увагу на махрові сорти. Серед них є досить високі і зовсім крихітні, для клумб або замість ґрунтопокривних рослин.

Махрові гвоздики - Квіти схожі на півонії