Фарбування вій – до і після, фото, результати

Довгі, темні і густі вії роблять погляд жінки виразним і загадковим. На жаль, природа не всіх нагородила таким багатством. Виправити ситуацію можна за допомогою фарбування вій.

Чим можна фарбувати вії

Фарба для фарбування вій буває природного і штучного походження.

Фарбування вій (до і після фото представлені в кінці статті) в більш темний колір, з відтінками або без, роблять спеціальною фарбою для брів і вій. Таку фарбу можна придбати в спеціалізованому відділі косметики.

Слідуючи інструкції, можна самостійно виконати фарбування вій. До і після, фото дивіться в цій статті.

У салонах для фарбування застосовують продукцію професійної серії, відрізняється якістю і стійкістю. Колірна палітра представлена чорним, коричневим, синім кольором і декількома відтінками.

при Фарбуванні вій Натуральним барвником, він також м’яко діє на шкіру і волосся, вій, зміцнює і робить довшим, що видно на фото до і після.

Прихильникам натуральної косметики пропонується хна і басма на рослинній основі. Натуральний барвник м’яко діє на шкіру і волосся, вій, не тільки забарвлює, а ще зміцнює і робить довшим. Недоліком є те, що компоненти хни і басми при взаємодії з хімічними речовинами дають непередбачувану реакцію.

Фарбування вій фарбою: переваги та недоліки

Безумовно, фарбування вій має масу достоїнств, що підтверджують також фотографії, зроблені до і після процедури, однак є і свої недоліки (їх співвідношення представлено в таблиці):

Переваги Недоліки Не потрібно витрачати час на макіяж, цілодобова краса і доглянутість Алергічні прояви при використанні невідповідного фарби або індивідуальної нестерпності Порятунок для світловолосих і рудих жінок Почервоніння і лущення шкіри повік Довговічність і природність виразних очей Запалення слизової оболонки очей – кон’юнктивіт Стійкість фарбування забезпечує результат протягом місяця Можна не турбуватися про своєму макіяжі в лазні, сауні, на пляжі