Як зробити помаду з тіней на основі вазеліну і бджолиного воску

Величезний вибір помад, кремів, бальзамів і блиску для губ пропонується вітчизняними та імпортними виробниками на будь-який смак і гаманець, але незважаючи на це, іноді важко підібрати відповідний відтінок. Тому таке косметичний засіб, можна зробити самостійно.

Які тіні краще підходять для виготовлення помади

Як зробити помаду з тіней, що підходить по тону, вартістю значно нижче брендового, а найголовніше з компонентів, склад яких корисний для здоров’я губ, розповідається в цій статті.

Важливо знати! Готові помади не завжди безпечні, вони призводять до надмірного висушування губ і появі перших зморшок. Для їх виготовлення, щоб вони довше зберігалися, нерідко застосовуються нафтопродукти і штучні барвники. В домашніх умовах використовуються тільки натуральні масла, бджолиний віск і харчові барвники або звичайні тіні для повік.

Як зробити помаду з тіней, цим питанням задаються дівчата, які люблять експерименти, адже таким чином можна створити самий незвичайний відтінок

Різноманіття вибору тіней зводиться до двох різновидів за структурою: сухі, бувають пресованими і розсипчастими, і рідкі або кремоподібні тіні, запаковані в косметичні баночки, тому наносяться пальцями.

У складі рідких тіней використовується ті ж компоненти, що і для приготування губної помади: кремоподібні тіні містять рослинні масла, а тіні-олівець – бджолиний віск, парафін, кроссполимер, ланолін. Однак їх не рекомендується використовувати для приготування помади своїми руками, так як не завжди є можливість передбачити реакцію компонентів тіней і домашньої помади.

В умовах будинку, щоб зробити помаду з тіней, застосовують сухі тіні, бо результат буде більш передбачуваний, засіб краще ляже на губи, не буде розтікатися. Сухі тіні характеризуються безпечним складом, вони не токсичні і обов’язково проходять перевірку на гіпоалергенність.