Форми брів для різних типів обличчя. Як зробити правильні брови

Риси обличчя, зачіска, колір волосся багато розповідають про жінку. Брови не є винятком. Фахівці здатні з бровам визначити характер, темперамент, спосіб життя дівчини.

Красиві брови роблять обличчя виразним

Людина народжується з певною лінією брів, але вона не завжди відповідає його зовнішньому вигляду. Косметологи пропонують виправити помилку природи і відкоригувати форму брів для різних типів обличчя.

Основні типи обличчя, їх характеристика

Щоб правильно сформувати лінію брів, фахівці визначають ступінь округлості, розміри обличчя: з’ясовують його форму.

При виборі лінії брів враховують не тільки індивідуальну форму обличчя, але і розмір носа, припухлість і ширину губ.

Їх всього 7 і вони відповідають геометричним фігурам:

  • Прямокутник: для обличчя характерний прямий, високий лоб і широке підборіддя; яскраво виражені надбрівні дуги і вилиці.
  • Овал: відрізняється від прямокутного типу м’якістю ліній. Вилиці трохи ширше, ніж інші частини обличчя. Риси не відрізняються незграбністю. Овальна форма обличчя вважається класичною.
  • Ромбоподібний тип обличчя: яскраві вилиці, високий, лоб округлий, звужений підборіддя овальної форми.
  • Трапеція: характерні чіткі, яскраві вилиці, прямий, але не широкий лоб; ширина обличчя поступово зменшується від підборіддя до лінії лоба.
  • Трикутник: розміри обличчя плавно зменшуються від лоба до підборіддя. Форма нагадує перевернутий трикутник вершиною вниз.
  • Квадрат: лінія ширини і довжини обличчя приблизно однакові. Різкі риси: прямий і широкий лоб, видатні вилиці, пряме підборіддя.
  • Кругла форма: всі плавні обриси. Тип обличчя схожий з квадратною формою, але лінії по контуру згладжені. Найширша частина – вилиці.

 

Форму обличчя визначають візуально або за допомогою м’якої лінійки, вимірюючи його довжину і ширину. Небажані риси зовнішності перукарі маскують за допомогою зачіски, а косметологи виконують відповідну форму брів.