Повсякденний макіяж для карих очей покроково. Фото для початківців

Макіяж очей відіграє важливу роль для створення іміджу жінки, її образу. Щоб природним чином вміти підкреслити свої достоїнства, сховати деякі недоліки, важливо знати тонкощі і премудрості нанесення макіяжу, інакше результат може виявитися абсолютно протилежним.

Нижче розглянуто, як зробити повсякденний макіяж для карих очей покроково (фото приведені до кожної інструкції).

Колірна палітра для макіяжу карих очей

Будь-який колір очей має палітрою, здатної найбільш ясно підкреслити виразність і привабливість конкретних очей.

Тіні для карих очей

Кароокі дівчата мають у порівнянні з іншими безсумнівна перевага, яка полягає в практично необмеженій виборі відтінків при нанесенні макіяжу. Деякі відтінки можуть виглядати не зовсім слушно, але вибір є завжди.

Загальне правило від професійних візажистів – перевагу тіней, по кольору або відтінку відрізняються від очей: яскраво-зелений, бронзовий, золотий, коричневий, блакитний і ін Змішання різних кольорів також допоможе вибрати найбільш оптимальний варіант, який підкреслить виразність і глибину очей.

Кольоротип також впливає на вибір палітри кольорів, залежно від нього, одні відтінки зможуть найбільш вигідно показати гідності, ніж інші. Не потрібно боятися експериментів – результат того вартий!

До світло-карему йдуть світлі тони, а темно-карий заблищить від складних яскравих, насичених відтінків (шоколаду, бронзи, сливи, оливок, вугілля).

Найбільш сприятливі кольори:

  • Коричневі. Ці відтінки безсумнівно виглядають привабливо, якщо застосувати одну хитрість: матові відтінки не використовувати (вони надають втому погляду), так само як і тону, найбільш наближені до очей: потрібно брати темніше або світліше райдужки.
  • Фіолетові. Вони відмінно гармонують з будь-яким тоном шкіри. Для повсякденного макіяжу карих очей (як на покроковому фото нижче) краще брати світлі тони, вечірнього варіанту підійдуть насичені. Можна експериментувати з металевими відтінками або сіро-фіолетовими.

  • Блакитні. Правильно підібраний відтінок додасть сяйва кароокі погляду, головне – не переборщити. Можна пробувати різні варіанти: темно-синій, небесний, бірюзовий.
  • Зелені. Згідно одностайну думку візажистів, далеко не кожен відтінок зеленого прикрасить карооку жінку. Елегантність і сексуальність подарує вигляду димчастий макіяж, виконаний в темно-зелених тонах, в кольорі хакі або оливок. Свіжість і оригінальність додасть колір трави, лимона або жовтувато-зелені тони.
  • Кароокі жінки при виборі кольору тіней повинні звертати увагу на тон шкіри. Для дам з жовтуватим відтінком шкіри не рекомендується занадто експериментувати з жовтими тінями, а при почервонінні шкіри відтінки червоного або рожевого кольорів візуально тільки погіршать становище.