Як зробити стрілки на очах для початківців. Покрокова інструкція з фото

Стрілки на очах – один з найпопулярніших елементів макіяжу. З їх допомогою можна змінити форму очей, зробити погляд більш виразним, а також додати своєму образу екстравагантності і загадковості. Саме тому багатьох дівчат цікавить питання – як зробити стрілки на очах.

Чим краще малювати стрілки на очах: підводкою або олівцем?

Для початківців це заняття може здатися дуже складним і непосильним. Проте терпіння і знання основних тонкощів допоможуть освоїти цей прийом макіяжу досить швидко.

Як зробити стрілки на очах для початківців ви дізнаєтеся з нашої статті

Цікаво знати! Мистецтво створення стріл на очах зародився в Стародавньому Єгипті. Там воно мало сакральний зміст. Жінки і чоловіки повіки підводили таким чином, щоб повторити розріз очей кішки, яка вважалася священною твариною. Для створення ідеального малюнка на очах вони використовували підручні засоби у вигляді натуральної хни і глини.

Для малювання стрілок на очах, можна використовувати як підводку рідкого або сухого виду, так і косметичний олівець. Для тонких і найяскравіших стрілок ідеальним варіантом буде рідка підводка.

Але цей інструмент для макіяжу вимагає певної вправності і досвіду. Тому початківцям більше підійде косметичний олівець для очей, який не повинен бути надто твердим.

Як зробити стрілки, покрокова інструкція для початківців

Перед тим, як приступати до малювання стрілок, необхідно підготувати шкіру повік. Для цього їх потрібно обробити засобом, який використовується при демакіяжі очей. Потім на віки наноситься тональний крем. Щоб намальовані стрілки трималися якомога довше, варто зробити базовий шар.

В якості нього можна застосувати спеціальну основу для тіней, прозору пудру або тіні світлого відтінку.