Гарний макіяж для зелених очей поетапно. Фото. В домашніх умовах

Як зробити гарний макіяж для зелених очей поетапно – фото-інструкції і поради професіоналів підкажуть не тільки це, але і те, як уникнути багатьох помилок. Зелені очі притягують до себе, тому важливо знати, як правильно підкреслити свою родзинку.

Багато залежить від колірної палітри і температурної шкали тіней, від відтінку і форми очей, кольору волосся, від приводу і стилю.

Колірна палітра для макіяжу зелених очей

Для того щоб підібрати правильну колірну палітру, спочатку потрібно визначитися з відтінком райдужки. Стилісти наголошують основне правило підбору тіней – контраст.

Зелені очі – одні з самих різноманітних по колірному поєднанню. І те, що підкреслить гарний макіяж для каре-зелених очей, може знеособити володарку зелено-блакитних. Фото поетапно і наочно демонструють, що вибрати для кожного конкретного відтінку.

Каре-зелені очі

Цей колір райдужки може бути схожий на горіховий або медовий забарвлення. Лілові і фіолетові відтінки підкреслять його теплоту, а персикові і теракотові посилять наявність зелені у погляді. Синій же, навпаки, може зробити погляд втомленим, посиливши червоність і круги під очима.

Сіро-зелені очі

Мідна, бузковий, оливковий, сливова палітра підкреслить свіжість сіро-зелених очей. Сірий також може використовуватися, але він повинен бути або темніше або світліше того тону, що присутня в райдужці.

Від віку залежить насиченість макіяжу. До 30 років можна сміливо використовувати яскравий колорит.

Явно рожеві кольори можуть зробити погляд «заплаканим». Також не варто використовувати відтінки тільки сірих кольорів, вони «обесцветят» очі.