Види стрілок для очей: як правильно малювати олівцем і підводкою, відео уроки

Про яскравий, виразний, сводящем з розуму погляді мріє будь-яка поважаюча себе дівчина. Такого результату допомагає досягти туш і правильні стрілки. Вони візуально збільшують форму очі і прекрасно доповнюють ваш і денний, і вечірній образ. Але необхідно знати види стрілок для очей і декілька хитрощів їх правильного нанесення.

В 2016-2017 році стрілки знову в моді. Відомо безліч їх видів. Вони завжди користувалися попитом, а у деяких знаменитостей ставали візитною карткою образу і стилю. Намалювати стрілки дуже важко, треба мати особливий навик. Безсумнівно, результат того вартий, адже правильно підібрані стрілки додадуть шарму і загадковості і скорегують деякі недоліки зовнішності.

Відомі види стрілець

Стрілки розрізняються по товщині, формою, довжиною, але є певна види, які можна досить часто зустріти.

1. Класичні. Тонка лінія, що йде від нижнього кута ока до вешнему, трохи підводячись в кінці.

2. “Подвійна лінія”. Верхня стрілка проводиться подібно до класичної підводці від нижнього краю до верхнього, але в кінці не тільки піднімається, але і ущільнюється по ширині. Нижня частина ока підводиться від зовнішнього кута до нижнього. Всі лінії повинні бути м’якими і витонченими. Такий вид стрілок додає погляду неземну привабливість і таємничість, макіяж стає яскравим, але в той же час таємничим. Підводячи таким чином очі, ви підкреслите природний колір своїх очей.

3. Товсті стрілки. Лінія йде від нижнього кута до верхнього, а ширина залежить від уподобань дівчини. Такі стрілки візуально збільшують форму ока.

4. “Котячі очі”. Ці стрілки займають особливе місце у професіоналів. Стрілка біля верхнього і нижнього століття спрямована вгору, до скроні.