Смокі Айс для блакитних очей покроково, фото. Макіяж Smoky eyes blue

Візажисти вважають Смокі Айс (як робити макіяж покроково з фото ми покажемо в кінці статті) найефектнішим і універсальним макіяжем для блакитнооких дівчат. Оригінальний свіжий стиль чудово доповнить будь-який образ на будь-якому світському заході.

Модна техніка для макіяжу Смокі-Айс, її особливості

Простий яскравий макіяж зустрічається досить часто, але в більшості випадків він виглядає зухвало і безглуздо. Якщо дівчина хоче створити запам’ятовується макіяж, то звичайно ж слід використовувати техніку димчастою розтушовування.

Головна особливість цього макіяжу — пронизливий погляд.

Крім того, він буде доречний як для вечірніх заходів, так і для повсякденних виходів, враховуючи, звичайно ж, колірну гаму і насиченість. Наприклад, поєднання темних кольорів дозволять зробити погляд пронизливим і сексуальним, а ось теплі і ніжні кольори більше підійдуть для легкого і романтичного образу.

Кому підійде макіяж в техніці Смокі-айс

Make up, виконаний в техніці смокі, вважається одним з найбільш універсальних, а все тому, що він підходить практично всім типам дівчат і жінок. Оскільки техніка виконання смокі заснована на розтушовуванні тіней і виключає наявність чітких ліній, макіяж підходить для очей будь-якого типу.

Крім того, димчастий make up дозволяє скорегувати нависання верхніх повік навіть за допомогою бежевих відтінків.

Один з самих відповідальних моментів – це вибір відтінків тіней. Вибирати палітру кольорів слід виходячи з індивідуальних особливостей дівчата, таких як тип шкіри, колір очей і т. д.

Не слід забувати, що насичені кольори роблять погляд пронизливим і загадковим, а ось ніжні кольори додадуть погляду романтичності і легкості.