Драцена маргінату (50 фото) – догляд та вирощування в домашніх умовах

Драцена маргінату (50 фото): догляд та вирощування

Драцена маргінату цінується за екзотичну красу і навіває думки про тропічні пальми, що купаються в сонячних променях під шум прибою. Вона дуже невибаглива і водночас дуже висока – легко виростає до трьох метрів навіть удома. А її незвичайне листя виділяється яскравою облямівкою, через яку рослину ще називають облямованою. Розповідаємо докладніше!

Загальна інформація

Драцена маргінату потрапила до нас з Мадагаскару, і в природному середовищі вона зростає до 5 метрів. Звичайно, в приміщенні рослина дрібніє, але все одно залишається однією з найвищих і швидкозростаючих. До речі, драцена може навіть цвісти, хоч і майже ніколи не робить це в домашніх умовах.

Маргінату – одна з найневимогливіших серед усіх драцен, зате дуже корисна. Наприклад, зволожує повітря та очищає його від шкідливих домішок, включаючи формальдегіди. Вона легко переносить нестачу сонця та вологи, так що її часто використовують у готелях, ресторанах та робочих кабінетах.

Загальна інформація - Драцена маргінату

Зовнішній вигляд

Драцена маргінату називається облямованою через те, що яскраве зелене листя виділено по краях облямівкою. Вона червоного, бурого або фіолетового відтінку. Листки вузькі та загострені, на широкому оголеному стовбурі, через що драцена так схожа на тропічну пальму. Щоправда, насправді вона належить до спаржових.

Зовнішній вигляд - Драцена маргінату

Догляд за драценою маргінату

Драцена маргінату відмінно підходить навіть квітникарам-початківцям, адже вона майже не завдає клопоту. Їй потрібні мінімальні умови і зовсім небагато уваги, про що ми розповімо докладніше. Головне – береги листя від пошкоджень!