20 найкрасивіших місць у світі

20 найкрасивіших місць у світі, які ти маєш відвідати

Жоден архітектор в історії не потягається з тим, які шедеври створює природа. Тому найкращі пам’ятки перетворюють на заповідники, щоб зберегти дивовижні куточки нашої планети. Сьогодні ми розповімо тобі про 20 найкрасивіших місць у світі. І це лише мізерна частина багатства на Землі!

1. Долина Йосеміті, США

Колись на місці долини Йосеміті були льодовики, від яких залишився розсип кришталево чистих озер та водоспадів. А скільки тут небачених рослин, які велично височіють над водною гладдю суцільною зеленою стіною біля підніжжя скель.

Долина Йосеміті, США - Найкрасивіші місця у світі

2. Бамбуковий ліс, Японія

Якщо заглибитись у бамбуковий гай – здається, що потрапляєш на іншу планету. Але насправді незвичайний зелений куточок знаходиться в галасливому Кіото, а ночами його прикрашають сотні дрібних вогників.

Бамбуковий ліс, Японія - Найкрасивіші місця у світі

3. Велика блакитна діра, Беліз

Вчені вже давно пояснили цей природний феномен особливостями місцевих порід, але Беліз досі тягне за собою дайверів з усього світу. А оцінити Велику дірку в повному масштабі найкраще з повітря.

Велика блакитна діра, Беліз - Найкрасивіші місця у світі

4. Сад Каваті Фудзі, Японія

Якщо зайти до квітучого саду – можна відчути себе на веселці. Всюди звисають ароматні грона та гірлянди з гліциній всіляких відтінків, а також з іншими барвистими та запашними квітами.

Сад Каваті Фудзі, Японія - Найкрасивіші місця у світі

5. Мова Троля, Норвегія

Назва, що збереглася з часів старих міфів і легенд, цілком відображає визначну пам’ятку. Сама природа створила скелю, яка стала найкращим оглядовим майданчиком у Норвегії, якщо не в усьому світі.

Мова Троля, Норвегія - Найкрасивіші місця у світі

6. Рисові тераси в Му Кан Чай, В’єтнам

Масштабні рисові плантації завжди виглядають ефектно, але тераси на крутих горбистих схилах перевершили всі. Вигини так філігранно повторюють природні контури, що неможливо відірватися.

Рісові тераси в Му Кан Чай, В'єтнам - Найкрасивіші місця у світі

7. Морська печера в Алгарві, Португалія

Незвичайне диво природи ховається поряд із популярним туристичним пляжем. Завдяки злиттю води та вітру печера набула рідкісної та незвичайної форми.

Морська печера в Алгарві, Португалія - ​​Найкрасивіші місця у світі

8. Плітвіцькі озера, Хорватія

Казковий каскад із шістнадцяти озер виглядає як ще одна готова декорація до фантастичних фільмів. Рекомендуємо обов’язково глянути на озера з усіх ракурсів, адже кожен відкриває щось нове!

Плітвіцькі озера, Хорватія - Найкрасивіші місця у світі

9.Долина Монументів, США

На перший погляд може здатися, що це руїни старовинних храмів та фортець. Але насправді Долина Монументів – це унікальні природні утвори з яскравих рудих скель.

Долина Монументів, США - Найкрасивіші місця у світі

10. Памуккале, Туреччина

Памуккале ще називають «бавовняним замком», і справді соляні утворення створюють потужні стіни, тераси та башти. Окрім казкових видів, місце славиться ще термальними водами та цілющим повітрям.

Памуккале, Туреччина - Найкрасивіші місця у світі

11. Каньйон Антилопи, США

На фото Каньйон Антилопи здається намальованим розгонистими мазками. Але це диво створила природа, століттями вивітрюючи піщаник і створюючи все нові фарби.

Каньйон Антилопи, США - Найкрасивіші місця у світі

12. Гори Тяньцзі, Китай

Це не звичні нам гори, а дивовижні кам’яні стовпи, які ще називають ширяючими.Незвичайний краєвид надихав художників та фантастів, включаючи творців ландшафтів «Аватара».

Гори Тяньцзі, Китай - Найкрасивіші місця у світі

13. Водоспад Вікторія на річці Замбезі, Замбія

Гігантський африканський водоспад вражає шириною, потужністю і страшним гуркотом. Він не найвищий у світі, але вважається одним з найефективніших.

Водоспад Вікторія на річці Замбезі, Замбія - Найкрасивіші місця у світі

14. Льодовикове озеро Морейн, Канада

Канада багата на чудові льодовикові утвори, і озеро в парку Банф – одне з них. Води, що ніколи не замерзають, обрамляють стрімчасті скелі, які відображаються в дзеркальній гладі.

Льодовикове озеро Морейн, Канада - Найкрасивіші місця у світі

15. Печери льодовика Ватнайекюдль, Ісландія

За ісландськими назвами, що складно вимовляються, ховаються разючі дива.Таких льодовикових печер з їхніми химерними вигинами та надзвичайними заломленнями сонячних променів немає більше ніде у світі.

Печери льодовика Ватнайекюдль, Ісландія - Найкрасивіші місця у світі

16. Кольорові скелі Чжан’є Данксіа, Китай

Це не дитяче забарвлення, а справжнє диво природи! Своїм дивовижним забарвленням скелі зобов’язані різнокольоровому піщанику з домішками, що залишився на місці природного басейну, що розлився сотні мільйонів років тому.

Кольорові скелі Чжан'є Данксіа, Китай - Найкрасивіші місця у світі

17. Гейрангер-фіорд, Норвегія

Норвезькі фіорди – одне з наймальовничіших місць на планеті, і особливе місце серед них займає Гейрангер. Круті скелі вкриті зеленим килимом, а крихітні села обрамлені потужними водоспадами.

Гейрангер-фіорд, Норвегія - Найкрасивіші місця у світі

18.Салар де Уюні, Болівія

Це єдине місце на землі, де ти справді можеш пройтися небом! А все тому, що товстий солончак, що залишився на місцістарого озера, під час дощів перетворюється на дзеркальну гладь.

Салар де Уюні, Болівія - Найкрасивіші місця у світі

19. Великий каньйон, США

За всієї популярності Великого каньйону він ні на долю секунди не був переоцінений. Види настільки вражають міццю та розмахом, що їх неможливо забути!

Великий каньйон, США - Найкрасивіші місця у світі

20. Великий Бар’єрний Риф, Австралія

Хто не знає про найбільший кораловий риф у Тихому океані? Мільярди крихітних організмів створили настільки складну та гігантську екосистему, що залишається лише аплодувати стоячи.

Великий Бар'єрний Риф, Австралія - ​​Найкрасивіші місця у світі