20 найкрасивіших місць у світі

20 найкрасивіших місць у світі, які ти маєш відвідати

Жоден архітектор в історії не потягається з тим, які шедеври створює природа. Тому найкращі пам’ятки перетворюють на заповідники, щоб зберегти дивовижні куточки нашої планети. Сьогодні ми розповімо тобі про 20 найкрасивіших місць у світі. І це лише мізерна частина багатства на Землі!

1. Долина Йосеміті, США

Колись на місці долини Йосеміті були льодовики, від яких залишився розсип кришталево чистих озер та водоспадів. А скільки тут небачених рослин, які велично височіють над водною гладдю суцільною зеленою стіною біля підніжжя скель.

Долина Йосеміті, США - Найкрасивіші місця у світі

2. Бамбуковий ліс, Японія

Якщо заглибитись у бамбуковий гай – здається, що потрапляєш на іншу планету. Але насправді незвичайний зелений куточок знаходиться в галасливому Кіото, а ночами його прикрашають сотні дрібних вогників.

Бамбуковий ліс, Японія - Найкрасивіші місця у світі

3. Велика блакитна діра, Беліз

Вчені вже давно пояснили цей природний феномен особливостями місцевих порід, але Беліз досі тягне за собою дайверів з усього світу. А оцінити Велику дірку в повному масштабі найкраще з повітря.

Велика блакитна діра, Беліз - Найкрасивіші місця у світі

4. Сад Каваті Фудзі, Японія

Якщо зайти до квітучого саду – можна відчути себе на веселці. Всюди звисають ароматні грона та гірлянди з гліциній всіляких відтінків, а також з іншими барвистими та запашними квітами.

Сад Каваті Фудзі, Японія - Найкрасивіші місця у світі

5. Мова Троля, Норвегія

Назва, що збереглася з часів старих міфів і легенд, цілком відображає визначну пам’ятку. Сама природа створила скелю, яка стала найкращим оглядовим майданчиком у Норвегії, якщо не в усьому світі.

Мова Троля, Норвегія - Найкрасивіші місця у світі

6. Рисові тераси в Му Кан Чай, В’єтнам

Масштабні рисові плантації завжди виглядають ефектно, але тераси на крутих горбистих схилах перевершили всі. Вигини так філігранно повторюють природні контури, що неможливо відірватися.

Рісові тераси в Му Кан Чай, В'єтнам - Найкрасивіші місця у світі