Топ-10 найшвидших автомобілів у світі

Топ-10 найшвидших автомобілів у світі

Поки одні мріють про швидкість, інші втілюють у реальність фантазії. Сучасні спорткари за потужністю та оснащенням все більше нагадують справжні космічні кораблі в мініатюрі. А швидкість 400 км/годину – вже давно не феномен і не межа. Це легко доводить наш топ-10 найшвидших автомобілів у світі!

10. Pagani Huayra (383 км/год)

Найшвидший італійський спорткар обійшов таких уславлених лідерів жанру, як Lamborghini та Ferrari. На рік виробник випускає лише 20 автомобілів за ціною від 1,5 до 2 мільйонів доларів.

Pagani Huayra - Найшвидші автомобілі у світі

9. McLaren F1 (386 км/год)

Якщо оцінювати автомобілі з урахуванням року випуску, то легендарний Макларен мав очолювати цей список. Так, його швидкість на 50-70 км менша, ніж у сучасних лідерів. Але й надворі був 1998 рік!

McLaren F1 - Найшвидші автомобілі світу

8. Saleen S7 Twin Turbo (399 км/год)

Суперкару не вистачило трішки, щоб переступити заповітну позначку в 400 км. Проте не обійшлося без проблем: машиною дуже важко керувати.

Saleen S7 Twin Turbo - Найшвидші автомобілі світу

7. 9ff GT9 (409 км/год)

Унікальний автомобіль у всіх сенсах – це оновлена ​​та налаштована версія Porsche 911. Люди назвали обмежену серію Super Porsche.

9ff GT9 - Найшвидші автомобілі світу

6. SSC Ultimate Aero XT (412 км/год)

З розкішним спортивним автомобілем це не так просто. За розрахунками, його можна розігнати до 439 км/год, але такого вражаючого результату досягти ще нікому не вдавалося.

SSC Ultimate Aero XT - Найшвидші автомобілі світу

5.SSC Ultimate Aero TT (421 км/год)

Це нова покращена версія попереднього лідера SSC ​​- Aero XT. Всього випущено 25 автомобілів потужністю понад 1300 коней.

SSC Ultimate Aero TT - Найшвидші автомобілі світу

4. Hennessey Venom GT Spyder (427 км/год)

Розкішний суперкар має бездоганний дизайн, за яким криється потужність понад 1450 коней. Всього концерн випустив 11 таких машин.

Hennessey Venom GT Spyder - Найшвидші автомобілі світу