10 найбільших міст світу

Топ-10 найбільших міст світу

Сучасні мегаполіси впливають на масштаби та площу чи населення міста більш цілих країн Центральної Європи. Нас настільки вразив масштаб, що хочемо поділитися цікавою інформацією. Тому зібрали для вас 10 найбільших міст світу!

10. Ухань, Китай

Площа:. 8494 км2
Населення: 11,08 мільйонів .
 Ухань, Китай - Найбільше місто світу

Унікальне розташування Уханя стало причиною незвичайного планування міста. Технічно він складається з трьох частин, які розташовані по різні боки від місця з’єднання двох річок. Між собою ділянки з’єднані мостами.

9. Кіншаса, ДР Конго

Площа:. 9965 км2
Населення: 11,86 мільйонів .
Кіншаса, ДР Конго - Найбільші міста у світі

Унікальна спеціалізація сучасного мегаполісу в Конго – торгівля алмазами, тому діловий центр побудований з розмахом. Старі квартали зелені та затишні, а ось малоповерхові околиці вже не надто привабливі, хоча саме вони дають таку колосальну площу.

8. Мельбурн, Австралія

Площа: 9 900 км2.
Населення: 4,936 мільйона.

Мельбурн, Австралія - ​​Найбільші міста у світі

В ізольованій від світу Австралії панує особлива атмосфера. Близько 90% населення проживають у містах, отже й міста тут відповідного розмаху. Мельбурн – розвинений діловий центр із чудовою інфраструктурою, і саме він вважається культурною та спортивною столицею материка.

7. Тяньцзінь, Китай

Площа: 11 943 км2.
Населення: 15,47 мільйонів.

Тяньцзінь, Китай - Найбільші міста у світі

Тяньцзінь – економічні та морські ворота для китайської столиці. Величезне місто сповнене хмарочосами, величезними підприємствами та компаніями місцевої «силіконової долини».Тут найкращі музеї, найвище колесо огляду, бездоганні озера з аквапарком.

6. Сідней, Австралія

Площа: 12 144 км2.
Населення: 5,23 млн.

Сідней, Австралія - ​​найбільші міста світу

Мегаполіс на узбережжі Тасманового моря простягнувся далеко вглиб країни. Сідней приваблює нетривіальними пам’ятками і багатогранною еклектичною культурою. Колись це було перше місто з європейським населенням в Австралії.