Топ-15 найдорожчих автомобілів у світі

Топ-15 найдорожчих автомобілів у світі

Думаєш, кілька мільйонів рублів за нову машину – неймовірна сума? Як би не так! За рідкісні та колекційні моделі віддають мільйони доларів. І в цьому немає жодної краплі перебільшення, тільки поглянь на 15 найдорожчих автомобілів у світі!

15. Aston Martin Valkyrie ($3,2 млн.)

Aston Martin Valkyrie - Найдорожчі автомобілі у світі

Гонковий концепт-кар став яскравим прикладом успішної колаборації брендів. Aston Martin за підтримки Red Bull Racing зуміли «заховати» під капот цілих 1176 коней.

14. W Motors Lykan Hypersport ($3,4 млн.)

W Motors Lykan Hypersport - Найдорожчі автомобілі у світі

Унікальний дебютний проект близькосхідного бренду одразу зайшов на ринок із козирів. Незважаючи на значну вартість, весь тираж автомобілів миттєво розкупили в Еміратах.

13.Lamborghini Veneno Roadster ($4,5 млн.)

Lamborghini Veneno Roadster - Найдорожчі автомобілі у світі

Малюсенький тираж налічував всього 9 унікальних футуристичних Lamborghini. Завдяки вуглепластиковому корпусу машина ще й рекордно легка для своєї потужності.

12. Ford Lincoln Futura “Бетмобіль” ($4,6 млн.)

Ford Lincoln Futura Бетмобіль - Найдорожчі автомобілі у світі

Цей рейтинг був би не повним без легендарного Бетмобіля, випущеного в 1966 році спеціально для серіалу. У зйомках використовували кілька машин, але та сама перша – на основі Ford Lincoln Futura так і залишилася найціннішою.

11. Koenigsegg CCXR Trevita ($4,8 млн.)

Koenigsegg CCXR Trevita - Найдорожчі автомобілі у світі

Унікальний карбоновий кузов, алмазне покриття та максимальна швидкість понад 410 км/год – і все це у двох екземплярах на весь світ.Зрозуміло, звідки така ціна!

10. McLaren X-1 ($5 млн.)

McLaren X-1 - Найдорожчі автомобілі у світі

Інженери McLaren не особливо відзначилися у виробництві спорткарів, і Х-1 – єдина така модель. До ексклюзиву підійшли з усією відповідальністю та опрацьовували його понад три роки.