Топ-15 найдорожчих автомобілів у світі

Топ-15 найдорожчих автомобілів у світі

Думаєш, кілька мільйонів рублів за нову машину – неймовірна сума? Як би не так! За рідкісні та колекційні моделі віддають мільйони доларів. І в цьому немає жодної краплі перебільшення, тільки поглянь на 15 найдорожчих автомобілів у світі!

15. Aston Martin Valkyrie ($3,2 млн.)

Aston Martin Valkyrie - Найдорожчі автомобілі у світі

Гонковий концепт-кар став яскравим прикладом успішної колаборації брендів. Aston Martin за підтримки Red Bull Racing зуміли «заховати» під капот цілих 1176 коней.

14. W Motors Lykan Hypersport ($3,4 млн.)

W Motors Lykan Hypersport - Найдорожчі автомобілі у світі

Унікальний дебютний проект близькосхідного бренду одразу зайшов на ринок із козирів. Незважаючи на значну вартість, весь тираж автомобілів миттєво розкупили в Еміратах.

13.Lamborghini Veneno Roadster ($4,5 млн.)

Lamborghini Veneno Roadster - Найдорожчі автомобілі у світі

Малюсенький тираж налічував всього 9 унікальних футуристичних Lamborghini. Завдяки вуглепластиковому корпусу машина ще й рекордно легка для своєї потужності.

12. Ford Lincoln Futura “Бетмобіль” ($4,6 млн.)

Ford Lincoln Futura Бетмобіль - Найдорожчі автомобілі у світі

Цей рейтинг був би не повним без легендарного Бетмобіля, випущеного в 1966 році спеціально для серіалу. У зйомках використовували кілька машин, але та сама перша – на основі Ford Lincoln Futura так і залишилася найціннішою.

11. Koenigsegg CCXR Trevita ($4,8 млн.)

Koenigsegg CCXR Trevita - Найдорожчі автомобілі у світі

Унікальний карбоновий кузов, алмазне покриття та максимальна швидкість понад 410 км/год – і все це у двох екземплярах на весь світ.Зрозуміло, звідки така ціна!

10. McLaren X-1 ($5 млн.)

McLaren X-1 - Найдорожчі автомобілі у світі

Інженери McLaren не особливо відзначилися у виробництві спорткарів, і Х-1 – єдина така модель. До ексклюзиву підійшли з усією відповідальністю та опрацьовували його понад три роки.

9. Maybach Exelero ($8 млн.)

Maybach Exelero - Найдорожчі автомобілі у світі

Maybach унікальний у всіх сенсах, адже він такий лише один. Цікаво, що його випуск став найдорожчою, але найуспішнішою промо-кампанією у світі для фірмових німецьких покришок на швидкості 370 км/година.

8. Bugatti Centodieci ($8,9 млн.)

Bugatti Centodieci - Найдорожчі автомобілі у світі

Обмежена серія вийшла в тираж до чергового ювілею бренду: 110 років. Дизайнери химерно поєднали класичне оформлення, футуристичні мотиви та інноваційну начинку.

7. Ford GT40 ($11 млн.))

Ford GT40 - Найдорожчі автомобілі у світі

А точніше, цілком конкретний Ford GT40 1968 року, що знявся в гучному серед гонщиків фільмі «Ле-Ман». За сумісництвом авто стало найдорожчим проданим кінореквізитом за всю історію.

6. Mercedes-Benz SLR McLaren Red Gold Dream ($11 млн)

Mercedes-Benz SLR McLaren Red Gold Dream - Найдорожчі автомобілі у світі

У цьому випадку колосальна ціна обумовлена ​​унікальним дизайнерським проектом Вулі Анлікіра. Машина прикрашена справжнім золотом та рубінами – все на замовлення арабського шейха.

5. Rolls-Royce Sweptail ($12,8 млн.)

Rolls-Royce Sweptail - Найдорожчі автомобілі у світі

Саме Роллс-Ройс за індивідуальним замовленням став вершиною дизайнерської та інженерної думки бренду. За ретро-кузовом ховається справжній звір, технічне оснащення якого може потягатися із сучасною яхтою.

4. Ferrari 250 GT SWB California Spyder ($18,5 млн.)

Ferrari 250 GT SWB California Spyder - Найдорожчі автомобілі у світі

Тут все просто: власниками легендарної машини були Жерар Блен та Ален Делон. Під капотом ховається 240 коней – більш ніж переконливо для початку 60-х.

3. Bugatti La Voiture Noire ($18,7 млн.)

Bugatti La Voiture Noire - Найдорожчі автомобілі у світі

Bugatti ніколи не відрізнялися простотою та скромністю, і розкішний чорний La Voiture Noire не став винятком. Така машина всього одна, і виготовлена ​​вона на замовлення онука засновника Porsche.

2. Mercedes-Benz W196R ($29,7 млн.)

Mercedes-Benz W196R - Найдорожчі автомобілі у світі

Розкішний гоночний болід відлетів за по-справжньому космічну суму прямо з Формули-1. У середині п’ятдесятих перша машина з контурами аеродинамічної труби стала проривом.

1. Ferrari 250 GTO ($46,4 млн.)

Ferrari 250 GTO - Найдорожчі автомобілі у світі

Колекційну гоночну Феррарі неможливо оцінювати за тими ж критеріями, що звичайні машини. У світі їх лише 36, а ціни у приватних угодах досягали астрономічних 70 мільйонів доларів.