Як можна підстригти довге волосся красиво. Модні стрижки нового сезону

Як можна підстригти довге волосся красиво, додаючи зовнішнім виглядом закінчений образ, знають професійні стилісти. На їхню думку, стрижка на довге волосся додасть природний, доглянутий вигляд. Коли волосся здоровий, гладкий, то навіть самий простий зріз створить стиль. Серед розмаїття зачісок нескладно визначитися з вибором.

Стрижка «Лисячий хвіст» на довге волосся

Дівчата з довгим волоссям часто роблять вибір зачіски на користь «Лисячого хвоста». Зачіска виконана за образом каскаду, але є кілька нюансів.

Як можна підстригти довге волосся красиво ви дізнаєтеся з нашої статті

Зачіску створюють у двох варіантах:

  • По кінцях волосся. Цей тип підходить до волосся однієї довжини, рівно зрізаним. У цьому випадку просто підстригаються кінчики у формі V, пасма коротких волосся розташовані з боків.
  • Градуювання по кількох шарів всієї довжини. Разом з окантовкою решт у формі букви V, локони підстрижені багатоступінчаста. Іншими словами, це каскадна композиція зі спуском у вигляді трикутника.

В обох випадках форма волосся ззаду схожа на загострений хвостик лисиці. Майстер може запропонувати контур хвостика зробити плавним або різко вираженим.

Розглянута зачіска має наступні особливості:

  • підходить як для довгих пасом, так і для волосся з середньою довжиною;
  • красиво виглядає з різними чубчиком або без них;
  • можна підстригати не тільки на рівних, але і хвилястих пасмах.

Стрижка «Каскад» на довге волосся

Не втрачає своєї популярності стрижка у формі каскаду. Густим локонам вона надає слухняності, структурованості, а тонким – додає пишності та об’єму.

Каскад буває різним: зухвалим, модним, універсальним. Модель підійде для будь-якого віку, різних типів волосся, без акценту на соціальний рівень. Завдяки такій варіативності кожен зможе підібрати підходящий варіант стрижки.

Каскадний варіант можна віднести до ступінчастою стрижці, де кожен шар – це ступінь, яка чітко виділяється. Стрижка відбувається пошарово, каскадні сходи йдуть від шиї (класичне рішення), в деяких випадках зверху необхідно вистригти їжачок з подальшим переходом в каскад.