Що подарувати хлопцеві на день народження 16, 17, 18, 19, 20 років від дівчини. Оригінальний, незвичайний, прикольний, креативний. Кращий недорогий подарунок своїми руками. Ідеї з фото

День народження – один з головних свят у більшості людей і ні для кого не секрет, що в цей день прийнято оточувати іменинника увагою приносити подарунки.

Знайти цікавий і потрібний презент хлопцеві і придумати, як його краще подарувати – це завжди не просто. Але це питання легко вирішується, варто тільки звернути увагу на дрібниці і прислухатися до порад нижче.

Про що мріють молоді хлопці

Проводилися численні опитування серед представників чоловічої статі з приводу того, які подарунки або сюрпризи їм найбільше запам’яталися.

Відповіді були різноманітними: один прийшов у захват від набору інструментів, інший вже багато років пам’ятає свій перший в житті велосипед, а третій не засмутився, коли йому подарували краватку, але сертифіката в СПА-салон він зрадів найбільше.

Особливості інтересів за віком:

Підбираючи подарунки імениннику, треба в першу чергу орієнтуватися на його вік.

Що слід враховувати в подарунок для хлопців 16-19 років

Для багатьох підлітків це час нових починань і нових обов’язків, таких, наприклад, як підготовка до вступних іспитів у вищі навчальні заклади.

Молода людина будує свої плани на майбутнє, вибирає професію по душі. Це може стати хорошою підказкою, варто тільки звернути увагу на його уподобання та інтереси.

Якщо ж юнак вже проходить навчання, ходить на сесії, відвідує спортзал, цілими днями він завантажений, веде напружену життя, то ідеальним подарунком може стати те, що подарує йому відпочинок, зміну обстановки, допоможе розслабитися.

Подарунки для хлопців від 20 і старше

Щоб правильно вибрати подарунок на день народження двадцятирічному хлопцеві, потрібно найголовніше – розуміти, що це перший серйозний ювілей в його житті. В основному, молоді люди в цьому віці відкриті для всього нового, вони легко захоплюються, багатьом цікавляться.

Тому, при вирішенні питання, що ж все-таки подарувати іменинникові, варто придивитися до його улюбленим заняттям, і тоді вибрати презент буде справою не складною.

є речі, які не бажано дарувати навіть самому близькому молодій людині в будь-якому віці. До них відносяться квіти, солодощі та м’які іграшки.

Такі подарунки більше підходять для подруг, ніж для представників чоловічої статі.

Банальними і не дуже цікавими подарунками можуть стати засоби для гоління та парфуми.

Винуватець торжества може подумати, що йому купили перше, що прийшло в голову або попалося на очі, особливо не замислюючись над вибором презенту.

Особливо прикро буде, якщо ви не вгадаєте з ароматом, і подарований вами флакон навіть дуже дорогий туалетної води буде припадати пилом на полиці.

Тут паличкою-виручалочкою стане вручення сертифікату в парфумерний магазин, де ваш друг сам зможе вибрати подарунок за смаком.

Не бажано також приносити в дар шкарпетки та капці – це взагалі вважається поганим тоном.