Рожеві квіти – назви, фото та описи (каталог)

Рожеві квіти: назви, фото та описи (каталог)

Що може бути романтичнішим і чарівнішим за рожеві квіти в саду або на підвіконні? Тим більше, існує стільки видів та сортів, що навіть найвибагливіші садівники знайдуть варіант до душі. А щоб спростити тобі завдання, ми зібрали цей каталог із фото та назвами!

Садові рожеві квіти

На клумбі та в саду рожеві квіти відразу занурюють у атмосферу казки. Неможливо залишитися байдужим до такої витонченої краси!

Агростемма

Витончений однорічник з тонкими пагонами та яскравими зірчастими квітами прикрашає сад все літо. Вранці бутони розкриваються, а по обіді – ховаються.

Агростемма

Гладіолус

Високі великі суцвіття гладіолусів на потужному стеблі поступово розпускаються знизу нагору. За характерну форму гладіолус у побуті називають шпажником.

Гладіолус

Аквілегія

Рожеві сорти аквілегії виглядають ще оригінальніше блакитних і фіолетових. Водозбір приваблює насамперед незвичайною формою бутонів.

Аквілегія

Дицентру

Якщо тобі доводилося чути про квітку з незвичайною назвою «розбите серце» – це саме вона. А все через незвичайну форму бутонів.

Дицентру

Анемона

Сортів та різновидів анемони так багато, що можна підібрати ідеальний варіант для будь-якого регіону. Бульбові зручно відправляти на зимівлю, а кореневищні менш примхливі.

Анемона

Космія

Чарівна рожева ромашка – це той ідеальний випадок «посіяв і забув». А в майбутньому можна обійтися навіть без висадки, тому що космея добре розмножується самосівом.

Космея

Армерія

Рожеві та малинові суцвіття-кулі прикрашають сад із травня по серпень. Армерія має прямі невисокі або середньорослі пагони від 15 до 60 см, залежно від сорту.

Армерія