Рожеві квіти – назви, фото та описи (каталог)

Рожеві квіти: назви, фото та описи (каталог)

Що може бути романтичнішим і чарівнішим за рожеві квіти в саду або на підвіконні? Тим більше, існує стільки видів та сортів, що навіть найвибагливіші садівники знайдуть варіант до душі. А щоб спростити тобі завдання, ми зібрали цей каталог із фото та назвами!

Садові рожеві квіти

На клумбі та в саду рожеві квіти відразу занурюють у атмосферу казки. Неможливо залишитися байдужим до такої витонченої краси!

Агростемма

Витончений однорічник з тонкими пагонами та яскравими зірчастими квітами прикрашає сад все літо. Вранці бутони розкриваються, а по обіді – ховаються.

Агростемма

Гладіолус

Високі великі суцвіття гладіолусів на потужному стеблі поступово розпускаються знизу нагору. За характерну форму гладіолус у побуті називають шпажником.

Гладіолус

Аквілегія

Рожеві сорти аквілегії виглядають ще оригінальніше блакитних і фіолетових. Водозбір приваблює насамперед незвичайною формою бутонів.

Аквілегія

Дицентру

Якщо тобі доводилося чути про квітку з незвичайною назвою «розбите серце» – це саме вона. А все через незвичайну форму бутонів.

Дицентру

Анемона

Сортів та різновидів анемони так багато, що можна підібрати ідеальний варіант для будь-якого регіону. Бульбові зручно відправляти на зимівлю, а кореневищні менш примхливі.

Анемона

Космія

Чарівна рожева ромашка – це той ідеальний випадок «посіяв і забув». А в майбутньому можна обійтися навіть без висадки, тому що космея добре розмножується самосівом.

Космея

Армерія

Рожеві та малинові суцвіття-кулі прикрашають сад із травня по серпень. Армерія має прямі невисокі або середньорослі пагони від 15 до 60 см, залежно від сорту.

Армерія

Півонія

Хто не знає розкішні рожеві півонії з їхніми величезними квітками та сильним запахом? Якщо вдало поєднати в саду сорти з різним періодом цвітіння, вони прикрашатимуть ділянку весь сезон.

Півонія

Астра

Рожевих астр дуже багато, так що можна вибрати висоту, тип суцвіття і навіть однорічні або багаторічні сорти. Хороші айстри ще й тим, що розмножуються насінням одразу в ґрунт.

Астра

Хелоне коса

Не найвідоміший, але дуже цікавий варіант. За гарний відтінок цю квітку називають фламінго. Крім того, він чудово зимує у наших широтах, незважаючи на південне походження.

Хелоне коса

Гвоздика

Дрібні дикі гвоздики щоліта зустрічаються у всіх квіткових магазинах. Їхні суцвіття такі ефектні, що для гарного букета вистачить лише кількох гілочок.

Гвоздика

Канна

Росла канна при правильному виборі місця та догляду цвіте до пізньої осені.Це дуже велика декоративна рослина, висота якої сягає 3 м. Та що там говорити, навіть листя канни бувають майже метрові!

Канна

Жоржина

Ще одна квітка, про яку не треба багато говорити. Великі та різноманітні за формою суцвіття жоржини гарні в саду та у зрізанні.

Жоржина

Маргаритка

Невибагливі маргаритки буквально заповнюють усі клумби у містах. Їхні невеликі суцвіття схожі на маленькі пухнасті кульки. Особливо добрі махрові сорти.

Маргаритка

Герань

Рожева герань примітна тим самим ароматом і рясним цвітінням. Вона стане прикрасою клумб та бордюрів, а ще – стане в нагоді при озелененні терас та балконів.

Герань

Кімнатні рожеві квіти

Хочеш прикрасити рожевими квітами підвіконня у квартирі? Тоді розповідаємо, які види тобі точно не варто оминати!

Мандевілла

Або дипладенія вирощується у квартирі як дуже велика і густоквітуча ліана до 3 м завдовжки. Добре, що її легко підрізати і формувати.

Мандевілла

Аденіум

Незвичайне екзотичне деревце так густо покривається квітками, що вони здаються його кроною. Аденіум – сукулент з м’ясистим стволом, в якому він запасає вологу.

Аденіум

Хойя

Декоративні сорти цього плюща відрізняються незвичайними квітками-зірками, зібраними в кулясті суцвіття. Окрім білих сортів зустрічаються й блідо-рожеві.

Хойя

Каланхое

Є одразу кілька декоративних сортів каланхое із рожевими квітами. При грамотному помірному догляді він цвіте довго і дуже рясно, але не поливай і не удобрюй його занадто часто.

Каланхое

Фуксія

Фуксія з її паникаючими пагонами і бутонами особливо хороша як ампельна рослина. Вона чудова незвичайною формою квіток, яку ти не знайдеш більше ніде.

Фуксія

Спатифілум

Білий спатифілум зустрічається частіше, але за рахунок цього рожеві сорти виглядають ще привабливішими. Квітка активно розростається та любить лазневі процедури.

Спатіфіллум

Азалія

Азалія приваблює пишним та активним цвітінням, коли рожевими бутонами покривається вся крона деревця. З особливих вимог вона хіба що віддає перевагу кислому грунту.

Азалія

Декабрист

Одна з найневибагливіших рослин з усіх можливих, адже не дарма свого часу ця квітка була майже в кожному будинку. Офіційна назва декабриста – шлюмбергера.

Декабрист

Мамілярія

Великий кулястий кактус покривається вінком з рожевих квіток. Якщо забезпечити йому прохолодну зимівлю, він зацвіте вже напровесні.

Мамілярія

Бальзамін

При стабільному освітленні та регулярному поливанні бальзамін у кімнатних умовах цвіте цілий рік. При цьому йому достатньо лише кілька годин яскравого світла.

Бальзамін

Альстромерія

Квітки альстромерії нагадують строкаті лілії за формою, розміром та кольорами. Селекціонери вивели десятки декоративних сортівдля домашнього вирощування.

Альстромерія

Пасифлора

Ефектна кімнатна ліана з настільки незвичайними квітками, що до них неможливо залишитися байдужим. Пасифлорі обов’язково потрібна опора і своєчасний напрямок пагонів, тому що згодом вони здерев’янюють.

Пасифлора

Лобіві

Ще один кактус у цій добірці привертає увагу дуже великими квітками. А ще – великим вибором сортів різних розмірів, форм та відтінків.

Лобівія

Стефанотіс

Ніжні квітки рожевих сортів стефанотису виглядають ще яскравіше на тлі глянсового зеленого листя. За рахунок своєї фактури зірчасті дзвіночки здаються фарфоровими.

Стефанотіс

Більбергія

Одна з найнезвичайніших рослин у нашій добірці точно заслуговує на твою увагу. Нарешті з’явилися невибагливі сорти цієї екзотичної дивовижі, які можна вирощувати в квартирі, а не лише в оранжереї.

Більбергія