Перманентний макіяж брів (татуаж брів) – що це, фото до і після

Перманентний макіяж брів: що це (фото до і після)

Не всіх природа нагородила розкішними соболиними бровами, які зараз у моді. Якщо тобі не подобається їхня форма, густота чи колір, але не хочеться постійно витрачати час на фарбування – вихід є! Раніше перманентний макіяж брів був не дуже вдалий, але зараз усе змінилося. Розповідаємо про особливості процедури!

Що таке перманентний макіяж

Принцип перманенту нагадує тату – пігмент забивається під шкіру. Але, на відміну від тату, фарба залишається лише у верхніх шарах. Тому результат виглядає природно, а дискомфорт мінімальний. Хіба що з часом він поступово світлішає і знадобиться корекція. Зате якщо одного разу ти захочеш щось змінити, не доведеться болісно виводити фарбу роками.

Що таке перманентний макіяж брів

Скільки тримається перманентний макіяж брів

Тут немає єдиного стандарту на всі випадки, тому що впливає техніка виконання, тип шкіри, фарба, догляд, наявність корекції. У середньому це 1-2 роки, хоча у когось доходить і до 5 років.Темні відтінки вицвітають сильніше світлих, волоскова техніка тримається довше за пудрову, а на жирній шкірі пігмент блисне швидше.

Скільки тримається перманентний макіяж брів

Що відбувається зі своїми бровами

При перманентному макіяжі голка проникає лише під поверхневі шари шкіри. Волосяні фолікули залягають набагато глибше, тому вони не постраждають. Також перед процедурою не потрібно збривати свої брови – навпаки, вони допомагають вибудувати відповідну форму та підібрати відтінок.

Що відбувається зі своїми бровами - Перманентний макіяж брів

Як підібрати колір брів

Щоб результат виглядав максимально природно, потрібно підібрати відтінок під свій колір волосся та кольоротип загалом. Наприклад, блондинкам рекомендуються світлі коричневі тони на пару відтінків темніших за рідного. Світлошкірим брюнеткам – шоколадна гама, а смаглявим – темні коричневі та чорні відтінки.

Власницям русявого та попелястого волосся краще підходять сірі та сіро-коричневі кольори. Рудий – приглушені теракотові або каштанові, а жінкам з благородною сивиною – сірі та коричневі.Сучасні виробники пропонують широку палітру пігментів, які можна комбінувати та змішувати, так що це не проблема!

Як підібрати колір - Перманентний макіяж брів