Кращі сорти огірків – фото, назви та описи (каталог)

Найкращі сорти огірків: фото, назви та описи (каталог)

Огірки – не надто вибаглива культура, та ще й щедра на врожай. Але навіть їх потрібно вибирати правильно, з урахуванням специфіки регіону, термінів плодоношення та бажаного результату. Ми зібрали великий каталог найкращих сортів огірків з фото, назвами та описами!

Ранні сорти огірків

Ранні огірки дозрівають до 45 днів, а ультраранні – ще швидше, до 40. Ось кілька таких сортів!

Алтайський ранній

Той випадок, коли назва говорить сама за себе, адже сорт починає плодоносити на 37 день. У нього горбисті шипасті плоди до 10 см завдовжки.

Алтайський ранній - Ранні сорти огірків

Засолювальний

Відмінний бджолозапильний сорт для вирощування у відкритому ґрунті. Плеті довгі та середньої гіллястості, з циліндричними середніми плодами завдовжки до 12 см.

Засолювальні - Ранні сорти огірків

Конкурент

Один із улюблених сортів дачників завдяки стійкості до плямистості та борошнистої роси. Ці огірки вирощують лише у відкритому ґрунті, причому в ідеалі – на шпалері.

Конкурент - Ранні сорти огірків

Майський

Універсальний гібрид для відкритого ґрунту та теплиці. Він дає великі плоди вагою до 200 г та довжиною до 20 см.

Майський - Ранні сорти огірків

Муромський

Ще один дуже скоростиглий сорт із зовсім дрібними, але смачними зеленими огірками. Він рясно плодоносить, але врожай доведеться збирати регулярно, щоб він не пожовк.

Муромський - Ранні сорти огірків

Середньостиглі сорти огірків

Середньостиглі огірки можна розділити на дві великі категорії: звичайні середні та середньопізні. Перші дозрівають за 45-50 днів, а другі – за 55-60.

Лібелла

Гібрид примітний тривалим плодоношенням, яке при належному догляді триватиме весь сезон. Огірки дуже ароматні, соковиті та смачні, зовсім без гіркоти.

Лібелла - Середньостиглі сорти огірків